2.1.14. Відновлення видаленого хостинг-аккаунта

На час війни:

 • Відновлення хостинг-акаунту з архіву виконується безкоштовно.

Увага!

Незважаючи на наявність цієї функції, рекомендуємо не ризикувати і своєчасно оплачувати послуги хостингу, а також не забувати завантажувати резервні копії собі на ПК.

Бувають випадки, коли через кілька місяців після закінчення терміну дії хостингу, власник сайту зауважує, що його сайт не працює, і звертається до нас з проханням відновити сайт. Для спрощення цієї процедури був спеціально розроблений функціонал, що дозволяє автоматично відновити роботу хостинг-аккаунта, навіть в тому випадку, якщо він не оплачувалася тривалий час.

Інформація про життєвий цикл і умовах архівного зберігання хостинг-акаунтів представлена тут.

Після закінчення терміну дії або ручного видалення хостинг-аккаунт автоматично деактивує. У такому стані він зберігається протягом 30 днів. Протягом цього періоду можна відновити його роботу без додаткових доплат одним із способів:

Якщо протягом 30 днів після закінчення терміну дії хостинг-аккаунта оплата до нас не потрапить, він автоматично переноситься на архівний сервер. після перенесення вартість відновлення становитиме 100 грн. плюс 10 грн. в місяць за кожен 1 ГБ даних, що зберігаються (Підсумкова сума залежить від обсягу збережених даних і терміну зберігання). При відновленні хостинг-аккаунт зберігає всі свої початкові настройки, тому повторно налаштувати проектор не буде потрібно. З більш детальною інформацією можна ознайомитися у відповідній новини.

Перед відновленням видаленого хостинг-аккаунта з розташованими в ньому сайтами варто перевірити наявність сайтів з такими ж назвами в інших існуючих хостинг-акаунтів. Якщо такі сайти існують, то рекомендуємо їх видалити. Це пов'язано з тим, що в системі може існувати тільки один сайт з певним назвою. Якщо цього не зробити, то після відновлення в назві сайту можуть бути присутніми цифри і потрібно його ручне перейменування.

Примітки:

 • Відновлюється весь вміст хостинг-аккаунта, яке було на момент його видалення: файли, бази даних, поштові ящики і листи в них.
 • При відсутності доступу до облікового запису власника вилученого хостинг-аккаунта відновлення може бути виконано через анонімну оплату за умови, що власник її не відключив у себе в налаштуваннях.

Ознайомитися зі списком віддалених акаунтів і замовити відновлення можна в розділі «Віддалені акаунти»: Список віддалених акаунтів виглядає так:

 • «Акаунт» - назва хостинг-аккаунта.
 • «Дата видалення» - дата перенесення хостинг-аккаунта на архівний сервер.
 • «Днів в архіві» - кількість днів, що минули з моменту перенесення хостинг-аккаунта на архівний сервер.
 • «Сайти» — назви сайтів, які були додані в хостинг—акаунті на момент його видалення.
 • «Обсяг сайтів» — обсяг, займаний файлами сайтів хостинг—аккаунта.
 • «Бази даних» — назви баз даних хостинг—аккаунта.
 • «Обсяг БД» - обсяг, займаний базами даних хостинг-аккаунта.
 • «Обсяг пошта» - обсяг, займаний вмістом поштових скриньок хостинг-аккаунта.
 • «Всього» - сумарний займаний обсяг.
 • «Відновити » - кнопка замовлення відновлення хостинг-аккаунта.
 1. Натисніть кнопку відновлення в рядку з назвою хостинг-аккаунта, який хочете відновити.
 2. Ознайомтеся з підсумкової вартістю і натисніть «Оплатити і активувати на 3 дні»:
 3. Сплатіть автоматично сформований рахунок будь-яким з доступних способів.
Відразу після активації хостинг-акаунта автоматично запускається створення резервної копії всіх файлів і баз даних (копії баз даних створюються одним архівом, як із ручному заказе). Для надійності перед початком роботи з вмістом хостинг-акаунта створюйте окремі резервні копії необхідних даних вручну.

Увага!

Після відновлення хостинг-аккаунт буде активний тільки протягом 3-х днів. Якщо за цей час його не продовжити, він знову буде активовано і через 30 днів вилучений і поміщений в архів.

Протягом приблизно 30 хвилин після надходження оплати до нас хостинг-аккаунт активується і можна буде:

 • Або скачати резервні копії необхідних даних.
 • Або продовжити хостинг-аккаунт стандартним чином і відновити його роботу. Примітка Перенесення з архівної на звичайний сервер виконується тільки після продовження хостинг-аккаунта (протягом години після надходження коштів).
 • Або продовжити в кредит хостинг-аккаунт, що збільшить термін його існування на 5 днів без потреби оплати.
Зміст