3.2.7. Домени категорії Premium

Увага!

Спеціальна ціна для преміум-домену поширюється на будь-які платні операції: реєстрацію, продовження, трансфер, Висновок домену з redemptionPeriod (Тільки для деяких зон ціна може бути нижче). На вартість не впливають акційні знижки та знижки по програмі лояльності.

Примітка

На сторінці реєстрації преміум-домени відзначені помаранчевим ярликом «Premium».

Перед відкриттям реєстрації доменів реєстри доменних зон становлять список доменів, які будуть доступні для реєстрації за спеціальною ціною: найчастіше значно перевищує стандартну, рідше — зі зниженою ціною. Такі домени називають «Premium domains». Як правило, це 1-2-3-х символьні (цифри і / або літери) імена, окремі слова (fitness, business, fund, server), загальновідомі бренди і т. Д. Важливо! Ціни встановлюють самі реєстри, а не реєстратори.

Поняття «преміум-домен» в основному актуально для New gTLD-зон: .CLUB, .LIFE, .AUDIO, .CENTER і т. д. Кожен доменний реєстр має певний список цих преміум-доменів, але кількість імен і їх вибір повністю залежить від вибору адміністратора цієї доменної зони . Більшість преміум-імен (до точки) є такими практично в кожній доменній зоні. Але також бувають винятки, при яких один і той же назву (до точки) в різних зонах буде оцінено по-своєму: в одній зоні цей домен буде преміумного із завищеною ціною, в іншій зоні це ім'я преміумного не є і доступно для реєстрації за звичайною роздрібної ціні.

Зміст