4.3.2.6. Смена кодировки отображения писем в WebMail classic

  1. Перейдите в настройки WebMail:
  2. Откройте раздел «Настройки → Отображение сообщений»:
  3. Разверните дополнительные настройки:
  4. Выберите из списка нужную кодировку (чаще всего используются UTF-8 или Windows-1251) и сохраните изменения:
Содержание

    Комментарии

    rovrpo.sa
    ця ж таблиця є застарілою, чи не так? Після такої зміни можуть інші листи від деяких відправників некоректно відображатися? Чм не так?
    verliber
    Зміна кодування може впливати на відображення всіх листів. Рекомендується використовувати кодування UTF-8, яке є найбільш поширеним і сумісним. Однак у випадках, коли необхідно обмінюватися листами з поштовими скриньками, що використовують інше кодування, його зміна може стати необхідністю.