2.24.6.2. імпорт пошти

Перенести листи в ящики, створені у нас, з ящиків, розміщених на сторонньому поштовому сервері, можна за допомогою вбудованої функції імпорту.

Важливі моменти:

 • З стороннього сервера імпортуються всі листи з усіх папок (як стандартних, так і створених вручну).
 • При перенесенні листи на сторонньому сервері будуть збережені.
 • Повторний запуск імпорту переносить тільки нові листи. Листи, які вже були перенесені раніше, заново не переносяться.
 • Якщо імпорт пройшов без помилок, але на сервері залишилися неперенесённие листи, то він буде автоматично повторюватися до 20 разів.
 • Для Gmail Якщо в обліковому записі Google увімкнено двоетапну автентифікацію, замість пароля облікового запису потрібно вказувати спеціальний пароль програми. Створити його можна за інструкції.
 1. Відкрийте розділ «Поштові скриньки».
 2. Навпаки поштової скриньки, куди потрібно імпортувати листи, натисніть «Імпорт пошти»:
 3. У полі «IMAP-настройки» виберіть поштовий сервіс, звідки потрібно імпортувати пошту (Gmail, Яндекс, Mail.Ru, Ukr.net або adm.tools), Або «Свій варіант», Якщо потрібного сервісу немає в списку:У разі вибору «Свій варіант», Додатково вкажіть дані для підключення до поштового сервера (їх слід уточнювати в підтримці поштового сервісу або у адміністратора сервера, звідки імпортується пошта):
  • «IMAP-сервер» - вкажіть адресу IMAP-сервера, звідки потрібно імпортувати пошту.
  • «IMAP-порт» - вкажіть порт, який використовується для підключення до IMAP-сервера.
  • «SSL захист з'єднання» - встановіть галочку, якщо при підключенні повинно використовуватися шифрування.
  • «Чи не перевіряти валідність SSL сертифікату» — встановлюється тільки у випадках, коли використовується захищене з’єднання і IMAP-сервер, звідки виконується імпорт, не має валидного SSL-сертифіката (наприклад, використовує самопідписаний).
 4. Вкажіть логін і пароль поштової скриньки, з якого потрібно імпортувати пошту, за допомогою перемикача виберіть, імпортувати всю пошту або тільки пошту за останні кілька днів (кількість днів потрібно буде вказати самостійно), і натисніть «Імпортувати пошту»:
 5. Чекайте завершення імпорту. Після завершення на пошту облікового запису буде надіслано повідомлення, в якому буде вказано, звідки і куди виконувався імпорт, а також кількість перенесених листів і їх загальний обсяг.

Коли вся пошта буде перенесена, в налаштуваннях домену можна встановити наші MX-записи, Щоб Вашу електронну пошту надходила не в ящики на старому хостингу, а в ящики, створені у нас.

Якщо варіант автоматичного перенесення з яких-небудь причин не підходить (наприклад, поштовий сервер, звідки потрібно переносити пошту, не підтримує IMAP), можна перенести листи вручну за допомогою поштового клієнта.

Для ручного перенесення пошти виконайте наступне:

 1. Створіть поштову скриньку з тією ж назвою, з якою вона була створена на старому хостингу.
 2. Підключіться за допомогою поштового клієнта Thunderbird відразу до двох поштових скриньок:
  • До нового поштової скриньки, створеному на нашому хостингу, в який потрібно перенести листи (обов'язково по протоколу IMAP).
  • До старого поштової скриньки, створеному на старому хостингу, з якого потрібно перенести листи.
 3. В Thunderbird зліва поштову скриньку та папку, з якої буде виконуватися перенесення листів.
 4. Виділіть всі листи, які потрібно перенести.
 5. Натисніть правою кнопкою миші на виділених листах і в меню оберіть «Копіювати в папку».
 6. У контекстному меню виберіть поштову скриньку і папку, куди повинні бути переміщені листи.
 7. Дочекайтеся завершення процесу копіювання листів.

Скріншот з прикладом процесу копіювання листів з поштової скриньки test1 (Створеного на старому хостингу) в поштову скриньку test (Створений у нас):

Після того, як вся пошта буде перенесена, в налаштуваннях домену можна встановити наші MX-записи, Щоб Вашу електронну пошту надходила не в ящики на старому хостингу, а в ящики, створені у нас.

Зміст