Про компанію

Пряма трансляція з нашого ЦОД

Перший в Україні повністю автоматизований сервіс надання хостингу та реєстрації доменних імен. Особливістю хостингу є повна автоматизації всіх процесів, пов'язаних не лише з реєстрацією доменів та хостингу, але й повною автоматизацією роботи серверів та персоналу хостингу. За рахунок закладеної в програмне забезпечення логіки ми досягли максимальної швидкості та якості надання послуг, всі послуги працюють стабільно і без збоїв 24 години на день 7 днів на тиждень. Домени реєструються протягом хвилини, хостинг активується одразу після замовлення. Усі платежі обробляються автоматично, незалежно від того, як їх сплатили — через банк, термінал iBox або карткою Visa/MasterCard. Через панель управління можна управляти всіма сервісами самостійно, без необхідності звертатися до технічної підтримки. А наявність API, що на 99% покриває функціонал панелі керування, дозволяє автоматизувати роботу з нашими сервісами.

Історія

- 1999–2009 – розробка додатків з автоматизації бізнесу.

- 2004 – для власних проектів та сайтів клієнтів запустили хостинг. Здобули акредитацію в українських доменних зонах.

- 2006 – запуск публічного хостингу.

- 2008 – перехід на домен ukraine.com.ua, початок просування послуг хостингу.

- 2010 – кількість серверів, що надають послуги хостингу, перевищила 100 штук.

- 2013 - перший дата-центр на 28 серверних стояків з розрахунковою потужністю 240 кВт.

- 2015 — отримання ICANN-акредитації.

- 2017 – перша черга нового ЦОД потужністю 330 кВт.

- 2020 – кількість серверів перевищила 1000 штук.

- 2021 – друга серверна потужністю 350 кВт.

- 2021 – отримано технічні умови на підключення 1 МВт електрики для будівництва ЦОД у новій локації у Києві.

Корпоративний дата-центр компанії Хостинг Україна, Київ.

Переваги хостингу. В основу хостингу «Україна» закладено програмне забезпечення, якого немає в жодній українській хостинг-компанії. Ми доклали зусиль для того, щоб користувач міг керувати максимумом параметрів сервера. Тільки у нас користувачі можуть зробити тонке настроювання хостингу, налаштувати кожен сайт. Ми не обмежуємо користувачів єдиними налаштуваннями PHP. Для кожного сайту можна налаштувати параметри PHP, які потрібні для тієї системи управління, яку використовуєте. Наш хостинг підійде для будь-якого проекту, будь він написаний на WordPress, Joomla!, OpenCart, MODX, Drupal, PrestaShop та інших CMS.

У 2009 році ми запровадили міграцію сайту між серверами без зупинки їхньої роботи. Це дало нам можливість проводити технічні роботи на обладнанні без простою сайтів, тому що ми їх легко мігруємо між серверами. А також переміщувати сайти між країнами та континентами без зупинки у їх роботі.

Для ефективної фільтрації HTTP-флуду ми розробили аналітичну систему, яка ефективно відфільтровує небажані роботи. UDP-флуд ми блокуємо на рівні маршрутизатора, для боротьби з SYN-флудом використовується ферма серверів, здатних обробляти десятки мільйонів пакетів на секунду.

Оплата хостингу. Ми пропонуємо клієнтам широкий спектр способів оплати хостингу, починаючи від безготівкових платежів через банк та систему платежів через автомати iBox та закінчуючи системами миттєвих платежів та оплату картками Visa/MasterCard. Оплата хостингу повністю автоматизована, всі платежі, незалежно від цього, як вони зроблено, обробляються автоматично. Вам не доведеться надсилати квитанції про оплату по email або дзвонити та питати — надійшли гроші чи ні, як тільки гроші надійдуть до нас у будь-який час дня та ночі наше програмне забезпечення побачить їх та активує ті послуги, які сплатили.

Розташування датацентрів