Про компанію

Представляємо Вашій увазі перший в Україні, повністю автоматизований сервіс по наданню хостингу та реєстрації доменних імен. Особливістю нашого хостингу є повна автоматизації всіх процесів, пов'язаних не тільки з реєстрацією доменів і хостингу, але і повною автоматизацією роботи серверів і персоналу хостингу. За рахунок закладеної в програмне забезпечення логіки ми домоглися найбільшої швидкості і якості в наданні послуг, всі сервіси працюють стабільно і без збоїв 24 години на добу 7 днів на тиждень. Домени реєструються на протязі 15 хвилин, хостинг активується протягом 30 хвилин після реєстрації користувача. Всі платежі обробляються автоматично, незалежно від того як Ви їх оплатили - через банк, Webmoney, автомат iBox, або карткою VISA. Через панель управління користувач в змозі управляти всіма сервісами самостійно, не звертаючись в технічну підтримку. Автоматизація всіх бізнес-процесів дозволяє знизити вартість послуг, що надаються в рази.

Історія.Напрямок хостингу було відкрито в 2004 році, в більшості для власних проектів компанії і своїх клієнтів. Згодом, кількість сайтів розміщених на серверах зросла на стільки, що для управління хостингом потрібно було створити програмне забезпечення, що автоматизує роботу. У 2006 році, з'явився сайт www.deltahosting.com.ua на якому могли реєструватися нові клієнти і оформляти замовлення. Два роки по тому, в 2008 році була поставлена задача - створити програмне забезпечення, яке максимально автоматизировало управління хостингом і реєстрацією доменів. До кінця року з'явилася друга версія програми, яка дозволила виконувати 90% операцій повністю в автоматичному режимі. У грудні 2008 року був закритий старий сайт і всі клієнти були переведені на новий - www.ukraine.com.ua. Через 2 роки кількість серверів надають хостинг перевищило 100 штук.

Переваги хостингу. В основу хостингу "Україна" закладено унікальне програмне забезпечення, якого немає ні в однієї української хостинг - компанії. Ми доклали зусиль для того, що б користувач міг керувати максимумом параметрів сервера! Тільки у нас користувачі можуть провести тонке налаштування хостингу, налаштувати кожен сайт. Ми не обмежуємо користувачів єдиними настройками PHP, для кожного сайту Ви можете налаштувати ті параметри PHP, які потрібні для тієї системи управління, яку Ви використовуєте. Наш хостинг підійде для будь-якого проекту, будь він написаний на Joomla, DLE (DataLife Engine), WordPress, Kohana, Typo3. і т.д.

Оплата хостингу. Ми пропонуємо клієнтам широкий спектр способів оплати хостингу починаючи від безготівкових платежів через банк і систему платежів через автомати iBox і закінчуючи системами моментальних платежів та оплату картами Visa, MasterCard. Оплата хостингу повністю автоматизована, всі платежі, незалежно від того яким способом вони зроблені, обробляються автоматично. Вам не доведеться відправляти квитанції про оплату за e-mail або дзвонити і запитувати - надійшли гроші чи ні, як тільки гроші надійдуть до нас - в будь-який час дня і ночі наше програмне забезпечення побачить їх і активує ті послуги, які Ви оплатили - будь то реєстрація домену або хостинг.

Цінова політика.

Невисокі ціни на послуги хостингу обгрунтовані наступним:
1. Високоякісною налаштуванням серверів, яка дозволяє збільшити продуктивність більш ніж в 5 разів.
2. Створена нами програмне забезпечення, дозволяє виконувати 90% роботи без участі людини.
3. Будучи розробниками всього програмного забезпечення ми в стані доповнювати і змінювати його.

Розвиток. Найголовніше - ми не зупиняємося на досягнутому, а продовжуємо стрімкий розвиток.

Розташування наших датацентрів