VPS/VDS (віртуальний виділений сервер)

Місце на NVMe-диску
Об'єм RAM
Ядра CPU
Мережа

VPS - послуга, в рамках якої користувачеві надається віртуальний виділений сервер. Технічна реалізація VPS грунтується на поділі ресурсів фізичного сервера на ряд віртуальних серверів. Управління VPS ідентично управління фізичним виділеним сервером. Зокрема, ви отримуєте: root-доступ до сервера, власні IP-адреси, порти, правила фільтрації трафіку і таблиці маршрутизації.


Чим VPS хостинг відрізняється від звичайного хостингу?

 • Відмінність VPS від стандартного віртуального хостингу – в гарантії ресурсів, доступних встановленим сайтам. У віртуального сервера завжди є гарантований мінімум потужностей, не змінний від навантаження на інші сайти на фізичному сервері. Додатково до цього VPS може використовувати більше ресурсів, якщо вони не затребувані в даний момент іншими VPS.
 • Власник VPS отримує повний root-доступ до теки та ресурсів віртуального сервера, маючи можливість встановлювати на нього будь-яке програмне забезпечення, засоби розробки або програми-демони. Установкою операційної системи (на вибір замовника) займаються фахівці ukraine.com.ua, Але, після фінального тестування і налаштування, власник VPS може конфігурувати систему самостійно.
 • Клієнт не несе відповідальності за наданий йому фізичний сервер, на базі якого діє VPS. У разі виникнення будь-яких технічних проблем з обладнанням, вони будуть вирішуватися фахівцями ukraine.com.ua.
 • Фізичні сервера провайдера «Хостинг Україна» використовують найсучаснішу технологію апаратної віртуалізації XEN. Апаратна віртуалізація дозволяє на повну потужність використовувати всі можливості сучасних процесорів, а також встановлювати на VPS абсолютно будь-яку операційну систему.
 • Замовивши і сплативши VPS, ви зможете використовувати повністю настроєний віртуальний сервер вже через 10 хвилин. Весь процес установки і активації проводиться без використання операторів, тому час замовлення не грає ролі.
 • Фізичні сервери розміщені в найбільшому дата-центрі України, з широким каналом в UA-IX і в світ. Дата-центр обладнаний сучасними системами вентиляції та пожежогасіння, має два незалежні вводи електроживлення.
 • Ми не стягуємо додаткову оплату за перевищення трафіку, але залишаємо за собою право обмежити швидкість каналу до 100 Мбіт / с в наведених нижче випадках:
  • Сервер використовує понад 30 ТБ трафіку за місяць.
  • Співвідношення вихідного трафіку до вхідного становить менш, ніж 4: 1 за допомогою одного з паритетів.
 • VPS базуються на сучасних серверах з процесорами AMD EPYC.
 • Доступ до VPS надається по ssh і vnc.

Технічна підтримка VPS

 • Встановлення операційної системи зі списку доступних дистрибутивів.
 • Включення, виключення, перезавантаження віртуального сервера.
 • Підтримка необмеженої кількості доменів на наших DNS-серверах.

Послуга платного адміністрування серверів

Якщо Вам потрібна допомога наших спеціалістів, Ви можете скористатися послугою адміністрування сервера

Поширені запитання

У чому різниця між VPS і VDS?

VPS – це можливість спільно використовувати ресурси одного сервера кількома клієнтами. При цьому кожному клієнту виділяється певний обсяг пам'яті, ядра процесора та Місце на диску NVMe. Тому кожен гарантовано отримує ресурси, які йому виділені. У той час, коли були запущені перші віртуальні машини для надання послуг хостингу, одночасно використовувався термін VDS (Virtual Dedicated Server) так і VPS (Virtual Private Server). Але велику популярність набув термін VPS, тому саме на нього варто орієнтуватися.

У чому різниця VPS і dedicated server?

Dedicated server (виділений сервер) - корисний для проектів, які не хочуть залежати від сусідів, які можуть вплинути на стабільність роботи сайту. Яким потрібна безпека і гарантія того, що різке зростання відвідуваності, наприклад при проведенні рекламної акції, не призведе до того, що сайт буде недоступний через те, що упреться в ліміти.

VPS - це розділений між невеликою кількістю клієнтів виділений сервер. VPS дозволяє заощадити за рахунок того, що ресурси можна докуповувати, у міру зростання проекту. Можна сказати що VPS сервер це перехідний етап для проекту, з яким вже не вистачає ресурсів віртуального хостингу, але і не потрібні ресурси цілого сервера.

Які бувають VPS-сервери?

VPS сервери поділяються на 3 види, найстарішим і повністю втратив популярність є OpenVZ. Сервера під керуванням OpenVZ втратили свою популярність через те, що ця система віртуалізації дає можливість зловживати хостинг провайдерам і займатися оверселлінг. Решта системи віртуалізціі це XEN і KVM. Ці системи віртуалізації дуже схожі один на одного, вони не дозволяють займатися оверселлінг так як за кожною віртуальною машиною жорстко закріплені ресурси. Ми віддаємо перевагу в роботі системи віртуалізації Xen.

Для яких проектів потрібен VPS і VDS?

Є дві основні причини, через які необхідно використовувати VPS. Перша, це необхідність установки специфічного програмного забезпечення, якого немає на віртуальному хостингу, наприклад NodeJS, PostgreSQL, Redis, Sphinx. Друга - це коли сайт споживає занадто багато ресурсів і не може більше розміщуватися на сервері віртуального хостингу.

На що звернути увагу при виборі VPS і VDS

В першу чергу варто звернути увагу на країну в якій розташовані сервера. У межах однієї країни час на передачу даних становить 2 мс, якщо ж сервери знаходяться за межами країни, то вона виростає як мінімум в 10 разів, до 21 мс, а то і більше. Не дивлячись на те, що мілісекунда це мала величина через специфіку протоколу TCP, який постійно обмінюється інформацією між одержувачем інформації і сервером з'являються помітні затримки.

Другим показником є система віртуалізації, бажано, що б це був XEN або KVM.

Третє на що варто звернути увагу це на наявність резервних копій і те, наскільки функціональна панель управління. Адже набагато зручніше натиснути кілька кнопок в панелі управління і отримати результат. ніж писати в техпідтримку і чекати відповідь.

Ну і на закінчення варто звернути увагу на рівень довіри до компанії, у якій ви купуєте послуг.

Скільки коштує найдешевший VPS і VDS?

Мінімальна вартість VPS, без адміністрування, становить 224.25 UAH на місяць.

Чи є тестовий період на використання VPS?

У нас є 30 денний тестовий період використання VPS. Протягом 30 днів, після оформлення замовлення ви можете відмовитися від подальшого використання VPS і отримати без зайвих питань всю сплачену суму назад. Єдине, що не підлягає поверненню, це оплата за використання ліцензій на панелі управління. Тому для тестування рекомендуємо використовувати безкоштовну панель управління, яких зараз на щастя велика кількість.

Де розташовані VPS?

На сьогоднішній день сервера VPS встановлені в Україні, м. Київ Якщо проект орієнтований на Україну, то це найоптимальніше розташування серверів, так як саме в Київ приходять всі великі міжнародні канали зв'язку, присутні вузли обміну трафіку. Зазвичай запит між містами України проходить за 2ms, в той час як запити до Німеччини, Росії та найближчі країни - не менше 20-40 ms, США - понад 100 ms.

Чи можна використовувати власний образ операційної системи на VPS?

Хостинг Україна надає можливість встановлювати власну операційну систему на VPS сервера. В панелі управління VPS є опція, яка дозволяє вказати посилання на образ, який ви хочете встановити, після чого він автоматично скачується і запускається установка, продовжити яку можна через VNC консоль. Установка повністю аналогічна тій, яка відбувається на звичайному комп'ютері. Варто зазначити, що ми блокуємо установку Windows так як у нас немає можливості перевірити ліцензування цього продукту.

Чи ввімкнено адміністрування в вартість VPS?

Всі VPS надаються без адміністрування, вони відмінно підходять для IT фахівців та розробників, які спроможні самостійно встановити та налаштувати роботу необхідних служб та сервісів. Якщо у вас немає навичок в адмініструванні Linux і немає бажання займатися вивченням, зверніть увагу на послугуБізнес-хостинг, це такі ж VPS, але з панеллю управління як у віртуальному хостингу.