Сховище*beta

Об’єм:
Іноди (файли)
Доступ до сховища
від 10 GB
200 000 на кожні 10 GB
FTP, файл-менеджер

Сховище — послуга, в якій користувачеві надається на сервері виділений дисковий простір вибраного об'єму. Для доступу до сховища використовується протокол FTP або файл-менеджер на панелі керування.

Поширені запитання

З якою метою можна використовувати сховище?

Для зберігання хмарного файлу. Для зберігання резервних копій сайтів, баз даних та ін. За допомогою файл—менеджера в панелі керування можна переносити дані безпосередньо між сховищем та іншими послугами — хостинг—акаунтами, VPS та Dedicated, а також копіювати файли з автоматичних резервних копій хостинг—акаунтів або зі сторонніх серверів.

На який термін можна замовити сховище?

Мінімальний термін надання послуги – 1 місяць, максимальний – необмежений.

Чи можу я замовити кілька сховищ?

Так, ви можете замовити необмежену кількість окремих сховищ. Доступ до кожного з них надається окремо. Прямий обмін файлами між сховищами можливий за допомогою файл-менеджера на панелі керування.

Чи можливо змінити обсяг сховища після замовлення?

Так, ви можете збільшувати обсяг дискового простору наявного сховища. Додатковий дисковий простір буде додано до існуючого. Зменшувати обсяг на даний момент неможливо.

Що буде після закінчення терміну надання послуги?

Після закінчення терміну дії сховище переміщується до архіву. Вміст зберігається, але доступ до нього буде заблоковано.

Як відновити доступ до сховища, термін надання якого минув?

Для відновлення сховища з архіву та отримання доступу до його вмісту необхідно продовжити його мінімум на 1 місяць та оплатити всі дні зберігання даних з моменту закінчення терміну дії послуги.