Умови надання послуг

Надання Послуг Виконавцем здійснюється на умовах, наведених нижче:

1. ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС АБОНЕНТА

1.1. Реєструючись на сайті Виконавця, Абонент зобов'язаний надати достовірну та конкретну інформацію про себе, в тому числі свої контактні дані. Абонент відповідає за коректність роботи  адреси електронної пошти та мобільного телефону, вказаних ним при реєстрації. Абонент зобов'язаний при реєстрації ввести адресу електронної пошти, який знаходиться в домені, що не перебуває у Виконавця на обслуговуванні. Для зв'язку з Абонентом при наданні послуг, Виконавець буде відправляти повідомлення електронною поштою (e-mail) і через служби коротких повідомлень (SMS, Viber, Telegram та інші) на номер мобільного телефону Абонента.

2. СПИСОК НЕПРИЙНЯТНИХ МАТЕРІАЛІВ ПРИ НАДАННІ ПОСЛУГ

2.1. Всі Послуги, що надаються Виконавцем, повинні бути використані тільки в легальних цілях і не суперечити чинному законодавству України та міжнародним законодавчим актам.
2.2. Абоненту забороняється вчиняти дії з розміщення електронної (цифрової) інформації з порушенням авторського права і (або) суміжних прав, або інших прав інтелектуальної власності третіх осіб. Це включає, але не обмежується, нелегальним поширенням музики, книг, фотографій, журналів чи будь-яких інших робіт, захищених авторськими правами. Спроба продажу контрафактної продукції призведе до негайного блокування облікового запису порушника. Будь-який аккаунт, який буде помічений в порушенні авторських прав, буде повністю або частково заблокований. Будь-який аккаунт, помічений у повторному порушенні авторських прав, буде заблокований та/або вилучений з нашого хостингу.
2.3. Використання акаунтів віртуального хостингу для зберігання резервних копій або в якості сховища даних - заборонено.
2.4. Перелік матеріалів, які є неприйнятними:
2.4.1. Warez, crack ресурси.
2.4.2. Сайти для продажу акаунтів (соціальні мережі, онлайн-ігри, skype, paypal, поштові акаунти і т. ін.).
2.4.3. Сайти, які присвячені counter-strike, half-life, line age, world of warcraft і всі іншим іграм (всі ігри, незалежно від назви, типу та жанру).
2.4.4. Піратські архіви фільмів, музики, книг, телевізійних та комп'ютерних програм (навіть якщо файли з відео і музикою знаходяться на інших серверах).
2.4.5. Сайти фінансових пірамід, сайти присвячені організації МММ, сайти "взаємної допомоги", сайти, що рекламують фінансові піраміди.
2.4.6. Сайти hyip проектів (шахрайський проект, схожий на інвестиційний фонд з високою прибутковістю), сайти, що рекламують hyip проекти, сайти, що надають рейтинги hyip проектів.
2.4.7. Сайти та форуми, орієнтовані на хакерів.
2.4.8. Торент-трекери.
2.4.9. Додатки, які використовуються в соціальних мережах.
2.4.10. Сайти, які розповсюджують курильні суміші, наркотичні речовини та насіння марихуани, або сайти з рекламою подібної діяльності.
2.4.11. Інтернет-аптеки, сайти, які розповсюджують лікарські препарати, або сайти з рекламою подібної діяльності.
2.4.12. Казино, сайти букмекерської тематики.
2.4.13. Сайти, що рекламують незаконну діяльність.
2.4.14. Фішингові сайти (клони існуючих сайтів).
2.4.15. Сайти політичних партій і політичних рухів, будь-які інші веб-сайтів, які маються відношення до політики чи які містять відомості політичного характеру.
2.4.16. Сайти порнографічного характеру, webcam сайти, сайти ескорт сервісів.
2.4.17. Сервіси кардшарінга.
2.4.18. Сервіси з автоматичною виплатою грошових коштів.
2.4.19. Проксі і анонімайзери.
2.4.20. Сканери мережі.
2.4.21. Програми для підбору паролів, кейлоггери.
2.4.22. Скрипти для розсилки спаму.
2.4.23. Файлообмінники, в т.ч. файлообмінники для зображень тощо.
2.4.24. Продаж будь-яких товарів, робіт, послуг, для яких необхідна ліцензія, без відповідної ліцензії. Виконавець має право у будь-який час запросити копію ліцензії Абонента, що підтверджує законність заняття ним видами діяльності, які підлягають ліцензуванню відповідно до закону. Ненадання Абонентом копії такої ліцензії у строк, зазначений у запиті, або невідповідність особи, якій видана ліцензія, даним, зазначеним Абонентом при реєстрації, є підставою для відмови від надання Абоненту послуг.
2.4.25. Лотереї, сайти з азартними іграми;
2.4.26. Crawl і indexer скрипти, які займаються скачуванням інформації зі сторонніх веб-сайтів;
2.4.27. Сайти обміну валют та криптовалют;
2.4.28. Державні інформаційні ресурси.
2.4.29. Веб-сайти, інтернет-сторінки або Доменні імена, з приводу яких існують відкриті (неврегульовані) претензії чи спори, в тому числі судові.
2.5. Виконавець залишає за собою право в будь-який момент (повністю або частково) відмовити у наданні Послуг, у тому числі Виконавець має право, без узгодження з Абонентом, на блокування Доменних імен, у разі якщо на веб-сайті Абонента розміщені матеріали, які на думку Виконавця є непристойними, загрозливими або такими, що ганьблять честь, гідність та ділову репутацію особи, або такі, що містять наклеп, а також матеріали, які пропагують ворожнечу, насильство, агресію, расизм, сепаратизм і / або матеріали, які порушують вимоги щодо надання Послуг.
2.6. Абоненти несуть повну відповідальність за всі дії, які здійснювались через їх Панелі керування Послугами. У тому числі – й у разі, якщо логін і пароль до Панелі керування Послугами став відомий третім особам, або було скоєно несанкціоноване проникнення до сайту через вразливості програмного коду. Абоненту слід оновлювати свій сайт до останніх версій програмного забезпечення і використовувати складні паролі, які буде важко підібрати зловмиснику, а також використовувати всі доступні системи захисту, що дозволяють запобігти використанню логіну та паролю Абонента, а саме: обмежити доступ до FTP з певних IP адрес, використовувати двофакторний захист з одноразовими паролями. У разі виявлення несанкціонованого доступу до аккаунту Виконавець має право обмежити до нього доступ до тих пір, доки з боку Абонента не будуть вжиті відповідні заходи.

3. РОЗСИЛКА СПАМУ

3.1. Кожен Абонент, який здійснює масову розсилку листів, які не запрошуються отримувачем (СПАМ), буде негайно заблокований з повідомленням або без такого. Сайти, які рекламуються за допомогою спаму, не повинні розміщуватись на наших серверах. Будь-який аккаунт, дії якого призвели до появи IP - адреси, що знаходиться в просторі IP адрес нашої компанії в Чорному списку, буде негайно заблокований.

4. ВІРУСИ

4.1. У разі виявлення співробітниками Виконавця вірусів в акаунті Абонента, співробітники Виконавця надсилають повідомлення Абоненту про знайдені віруси, shell скрипти, чи про інше шкідливе програмне забезпечення, з проханням якнайшвидше відреагувати на лист і очистити свій акаунт від вірусів. Неналежне реагування або нереагування Абонента на зазначені  повідомлення можуть бути підставою для блокування джерел таких вірусів з боку Виконавця. 
4.2. Абонент несе повну відповідальність за всі дії, які здійснювались на його акаунтах, включаючи випадки зараження вірусами, shell скриптами та іншим шкідливим і небезпечним програмним забезпеченням. У тому числі, у разі якщо логін і пароль до аккаунту став відомий третім особам.

5. ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ

Абонент не повинен:
5.1. Використовувати більше 25% системних ресурсів протягом більше ніж 90 секунд.
5.2. Використовувати більше 100 процесорних хвилин на добу.
5.3. Запускати процеси, які виконують роль сервера.
5.4. Запускати будь-які типи пошукових індексаторів на серверах віртуального хостингу. Виняток становлять пошукові системи, які індексують виключно сайти Абонента.
5.5. Запускати програмне забезпечення, яке взаємодіє з торрент-трекерами.
5.6. Запускати ігрові сервера, зокрема, такі як counter-strike, half-life, lineage тощо.
5.7. Брати участь в мережах файлообміну.
5.8. Виконувати завдання cron з інтервалом меншим 15 хвилин.
5.9. Виконувати SQL запити, які працюють понад 15 секунд. У таблицях MySQL повинні використовуватися правильні індекси.
5.10. Створювати бази даних MySQL об'ємом понад 2 Гб або які містять більше ніж 1000 таблиць. Сумарний обсяг всіх баз даних користувача не повинен перевищувати 3 Гб.
5.11. Можливість підключення до MySQL сервера не з серверів віртуального хостингу надається тільки для обслуговування бази даних.
5.12. Для підвищення продуктивності не відключати в Панелі керування обробку статичних файлів за допомогою nginx.
5.13. Обсяг оновлень, які проводяться базами даних Абонента, не повинен перевищувати 500 Мб на добу. Розрахунок проводиться за обсягом даних, записаних у бінарний лог MySQL.
5.14. Зберігати пошту розміром більше 1 ГБ в одній поштовій скриньці.
5.15. Зберігати пошту, сумарний розмір якої перевищує дисковий простір, виділений для розміщення сайту.

6. ОБМЕЖЕННЯ НА ВИКОРИСТАННЯ ПОСЛУГ

6.1. Ресурси, на які не встановлено обмежень або які описані в тарифному плані як "безлімітні", створені для того, щоб Абонент не турбувався щодо раптової зупинки послуги у зв'язку з перевищенням ліміту. Наприклад, бази даних, чи поштової скриньки через те, що у нього закінчилося місце в тарифному плані.
Проте ресурси серверів та Інтернет каналів технічно не можуть бути безмежними, тому Виконавець вимагає, щоб Абонент використовував ресурси Виконавця з урахуванням того, що їх також потребують і інші клієнти Виконавця, яким має бути надана можливість використовувати ці ресурси на рівних правах з Абонентом.
Для того, щоб не допустити підвищеного споживання Абонентами ресурсів Виконавець залишає за собою право обмежити Абонента у споживанні всіх або деяких частин ресурсів.
6.2. Ліміт, при досягненні якого ресурси будуть обмежені, розраховується на основі статистики споживання. Щомісяця ця статистика різна, але одне правило здебільшого залишається постійним - 99,95 Абонентів споживають припустиму кількість ресурсів. Решта 0,05% Абонентів отримають від Виконавця повідомлення (автоматичне повідомлення) на свій контактний e-mail з проханням протягом 48 годин зменшити споживання ресурсів.
6.3. У разі, якщо Абонентові не вдасться зменшити споживання ресурсів протягом 48 годин після отримання повідомлення від Виконавця з проханням зменшити споживання ресурсів сервера або Інтернет-каналу, або в разі систематичного перевищення цим Абонентом ліміту споживання ресурсів, Виконавець залишає за собою право призупинити надання Послуг або розірвати Договір з цим Абонентом в односторонньому порядку.

7. ОБМЕЖЕННЯ НА ВИКОРИСТАННЯ ФАЙЛОВОЇ СИСТЕМИ

7.1. У разі, якщо аккаунт віртуального хостингу містить більше ніж 200 000 inode, в такому випадку Абоненту буде направлено повідомлення з проханням зменшити кількість inode. (Inode - це об'єкт файлової системи, який містить відомості про файл, директорію тощо. Кожен файл - сторінка сайту, зображення, поштове повідомлення у вашому Аккаунті використовує 1 inode). У разі, якщо заходи щодо зменшення кількості inode не будуть вжиті, Виконавець має право заблокувати аккаунт віртуального хостингу Абонента.
7.2. Резервне копіювання аккаунтів віртуального хостингу, виділених серверів з послугою адміністрування та VPS серверів, що містять понад 200 000 inode або мають об'єм понад 10 Гб - не проводиться.
7.3. Виконавець обмежує можливість створювати резервні копії даних у вигляді архіву у випадку, якщо їх розмір перевищує 3 Гб. У разі створення архівів резервних копій сумарним об'ємом понад 10Гб на місяць Виконавець залишає за собою право відмовити в подальшому архівуванні файлів, при цьому у Абонента залишається доступ до файлів резервних копій для скачування по протоколу FTP.

8. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ВЛАСНИКА ВЕБ-САЙТУ В РАЗІ ОТРИМАННЯ ВІД ВИКОНАВЦЯ  ЗАЯВИ ПРО ПРИПИНЕННЯ ПОРУШЕНЬ, ДОПУЩЕНИХ ВЛАСНИКОМ ВЕБ-САЙТУ ТА ПРАВОВІ НАСЛІДКИ НЕВЧИНЕННЯ НИМ ДІЙ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО ТА СУМІЖНІ ПРАВА»

8.1. Абонент протягом 24 годин з моменту отримання від Виконавця заяви (копії заяви) від третьої особи (далі - "заявника") про припинення порушення авторських, суміжних чи інших прав інтелектуальної власності, або про порушенні у сфері інтернет-торгівлі (електронної комерції) з боку правовласника чи її законного представника, вчиняє такі дії:
8.1.1. Може відмовити в задоволенні заяви про припинення порушення у разі, якщо:
  • Абонент дійсно має законне право на використання вказаної в заяві електронної (цифрової) інформації, про що направив відповідне повідомлення заявнику і надав дані про себе в обсязі, достатньому для подачі до нього позовної заяви (повне ім'я або найменування власника веб-сайту, його місце проживання (реєстрації) або місцезнаходження, адресу електронної пошти, а для юридичних осіб - код ЄДРПОУ або відповідні відомості про реєстрації юридичної особи за кордоном в країні її місцезнаходження);
  • Абонент не є власником веб-сайту, зазначеного в такій заяві, а власник веб-сайту не реагує на надіслану йому Абонентом заяву про порушення прав (у цьому випадку інтернет-сторінка або сайт підлягає блокування Абонентом або Виконавцем);
  • заява про припинення порушення оформлена з порушенням вимог, визначених ст. 52-1 Закону України "Про авторське право та суміжні права", про що, відповідно до ч. 5 зазначеної статті Абонентом був проінформований заявник.
8.1.2. За відсутності обставин, зазначених у п. п. 8.1.1. цих Умов, власник веб-сайту невідкладно, не пізніше 24 годин з моменту отримання заяви про припинення порушення, зобов'язаний унеможливити доступ до електронної (цифрової) інформації, щодо якої подано заяву (наприклад, видалити або заблокувати відповідні інтернет-сторінки або інтернет-сайти). Про вжиті заходи власник сайту повідомляє Виконавця шляхом надіслання повідомлення про вжиті заходи.
8.2. У разі, якщо протягом 24 годин з моменту направлення Абоненту заяви про припинення порушення Абонент не вчинить дій, передбачених п. 8.1. цих Умов, Виконавець самостійно блокує доступ до електронної (цифрової) інформації, зазначеній в заяві про припинення порушення.
8.3. Абонент має право звернутись до Виконавця, від якого він отримав інформацію про вжиття заходів, з повідомленням про відмову з підстав і за формою, встановленими ст. 52-1 Закону України "Про авторське право та суміжні права" (далі – Закон), вимагаючи відновлення доступу до електронній (цифровій) інформації. Якщо таке звернення відповідає вимогам, установленим Законом, Виконавець повинен негайно, не пізніше ніж через 48 годин після його отримання, направити заявнику його копію. У разі якщо повідомлення не відповідає встановленим Законом вимогам, для "повідомлення про відмову", Виконавець інформує про це власника веб-сайту.
8.4. Виконавець відновлює доступ до електронної (цифрової) інформації на десятий робочий день з дня направлення заявнику копії "повідомлення про відмову", якщо протягом цього часу заявник не надав йому підтвердження відкриття судового провадження про захист його прав на об'єкт (об'єкти) авторського права і (або) суміжних прав відносно електронної (цифрової) інформації, щодо якої подавалася заява про припинення порушення.