Бізнес-хостинг

Місце на NVMe-диску
Об'єм RAM
Ядра CPU
MySQL 5.7 / 8.0
Memcached, Redis і OPcache
Sphinx
Apache
OpenLiteSpeed
PHP-FPM
Node.js
Необмежено сайтів
Необмежено субдоменів
PHP memory_limit
Розташування серверів

30-денне повернення грошей
PHP
PHP 8.0, 7.4, 7.3, 7.2, 7.1, 7.0, 5.6, 5.5, 5.4, 5.3, 5.2
Zend Optimizer
ionCube Loader
Підтримка HTTP/2
MySQL
Баз даних MySQL 5.7 або 8.0
Віддалене підключення до MySQL
Доступ до PHPMyAdmin
Параметри
SSH
100% підтримка IPv6
Perl [модулі]
Python
Підтримка репозиторіїв GIT і SVN
Безпека
Резервне копіювання
Антивірус
Захист від спам-ботів
Двоетапна аутентифікація
Захист від підбору паролів до CMS
Параметри пошти
Поштових скриньок
Поштові протоколи
Шифрування пошти (SSL)
Webmail
Антивірусна перевірка пошти
Перевірка пошти на спам

Коли сайт через підвищення потреб у ресурсах сервера не може розташовуватися на серверах віртуального хостингу доводиться переходити на VPS. Але для управління VPS доводиться самостійно вивчати Linux або наймати адміністратора. Бізнес хостинг (VIP хостинг) об'єднує функції VPS і віртуального хостингу - ви використовуєте зручну і знайому панель управління при цьому маєте гарантовані ресурси, якщо ресурсів недостатньо, то завжди можна збільшити їх через панель управління.

Докладніше про бізнес-хостинг

Хостинг для бізнесу або VIP хостинг

Для яких сайтів або проектів необхідний бізнес-хостинг?

Даний вид професійного хостингу відмінно підійде для корпоративних сайтів, популярних блогів і інтернет магазинів, функціонування яких впливає на ефективність бізнесу, а так само для сайтів які виросли зі звичайного хостингу і вимагають більше ресурсів, але в той же час ще не надто великі для того, що б розміщуватися на виділеному сервері. Хостинг для бізнесу - це рішення для тих, хто хоче мати можливість плавно збільшувати ресурси сервера в міру зростання свого інтернет проекту.

У чому відмінності / переваги хостингу для бізнесу від звичайного веб-хостингу?

Хостинг для бізнесу це VIP хостинг для вашого сайту, який має виділені під кожен обліковий запис ресурси сервера, які немає необхідності ділити з кимось ще, як це відбувається на серверах віртуального хостингу. У бізнес-хостингу немає обмеження щодо кількості процесорних хвилин, які можна зажадати, немає обмеження на кількість inode для розміщення файлів і розмір бази даних.

У чому відмінність бізнес-хостингу від VPS?

Принцип виділення ресурсів для сайту у бізнес-хостингу такий самий як і VPS. Під кожен акканут виділяється певна кількість ядер процесора, пам'яті та місця на диску. Але VPS сервер доведеться самостійно адмініструвати або наймати для цього фахівця. На бізнес-хостингу такої необхідності немає, там так само просто зроблено, як на віртуальному хостингу. Крім цього, є ще додаткові плюси бізнес-хостингу – резервні копії сайту робляться на окремий сервер, є захист від DDoS атак і пошта не споживає ресурси сервера, перебуваючи на окремому поштовому сервері. На панелі управління можна робити практично все, що можна робити на віртуальному хостингу.

Бізнес хостинг або виділений сервер?

Перевага бізнес-хостингу у можливості зі зростанням проекту збільшувати ресурси, що значно економить кошти. На виділений сервер варто переносити проект лише тоді, коли йому недостатньо ресурсів бізнес-хостингу.

Як перенести сайт із віртуального хостингу на бізнес-хостинг?

При зміні тарифу з віртуального хостингу на бізнес-хостинг перенесення сайтів відбувається автоматично і не вимагає ніяких дій з боку адміністратора. Не дивлячись на те, що бізнес і віртуальний хостинг знаходяться на різних серверах процедура міграції відбувається непомітно для відвідувачів сайту.