CMS Opencart. opencart 2.3.0.2.3 Валюта

xxxjudexxxx
5 років
0
Всім доброго дня!

При настройці модуля для оплати видає помилку що дана валюта непідключена в магазині.
Валюта гривня
В система\налаштування\локалізація стоїть гривня
В система\налаштування\домен\локалізація також встановлено гривня

В чому може бути проблема ?
Дякую !
Artem.M
5 років
0
Доброго дня. Надайте, будь ласка, скріншот із розділу "Налаштування - Локалізація - Валюти", скріншот помилки та скріншот налаштувань модуля оплати.
xxxjudexxxx
5 років
0
Ось скриншоти
[[upload]IMG_5244.JPG[[/upload]]
[[upload]IMG_5245.JPG[[/upload]]
Artem.M
5 років
0
У гривні код ISO вказаний UAN, а має бути UAH cdn.adm.tools/forum_message/0493/85/neufhy.jpeg
xxxjudexxxx
5 років
0
Все виправилось ,проблема вирішена ,
Велике Дякую !!!!
Немає можливості оставити + ,покищо мала репутація (
xxxjudexxxx
5 років
0
А тепер все полізло ( , я так розумію щось було привязане до UAN і тепер видає помилки (
Notice: Undefined index: UAN in /home/......../............/www/system/library/cart/currency.php on line 25
Як це виправити ?
Artem.M
5 років
0
Так, у Вас десь прив'язаний UAN, можливо в ішних модулях або у самому шаблоні. Перевірте у "система -- налаштування -- домен -- локалізація" чи там встановлено UAH.
xxxjudexxxx
5 років
0
там встановленно "Гривна"
xxxjudexxxx
5 років
0
це той файл на який йде помилка
cdn.adm.tools/forum_message/0493/90/IMG_5247_800x600.jpg
Artem.M
5 років
0
Спробуйте видалити файли з каталогу /www/system/storage/cache/, можливо допоможе.
xxxjudexxxx
5 років
0
непомогло (
Artem.M
5 років
0
Точно не підскажу, але схоже що у базі даних через phpmyadmin.adm.tools потрібно для всіх старих замовлень або товарів замінювати UAN на UAH
xxxjudexxxx
5 років
0
Я теж таке думав , потрібно пробувати (
xxxjudexxxx
5 років
0
тільки як це зробити , в якому файлі ?
Artem.M
5 років
0
У таблиці oc_order знайдіть стовпець currency_code та замініть UAN на UAH для всіх замовлень.
Artem.M
5 років
0
тільки як це зробити , в якому файлі ? © xxxjudexxxx


У розділі Login є кнопка для входу у phpmyadmin. Далі зліва натисніть на ім'я бази і виконайте те, що я писав вище.
xxxjudexxxx
5 років
1
В PHP admin виконав пошук по UAN та всі записи видалил, Проблема вирішилась, Були записи в карточках раніше куплених товарів. Відповідно видалились взаписи всіх здійсненних покупок раніш. Але це неважливо в моєму випадку.
Дякую за допомогу !!!!
Тема закрита.