Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD EPYC™ 9754S |
| Сімʼя | EPYC |
| Серія | EPYC 9004 Series |
| Форм-фактор плати | Servers |
| Регіональна доступність | Global |
| Кількість ядер процесора | 128 |
| Кількість потоків | 128 |
| Макс. Збільшення частоти | 3.1 GHz |
| Швидкість прискорення всіх ядер | 3.1 GHz |
| Базова частота | 2.25 GHz |
| Кеш L3 | 256 MB |
| TDP за замовчуванням | 360 |
| Налаштовуваний TDP AMD (cTDP) | 320-400W |
| Роз’єм процесора | SP5 |
| Кількість сокетів | 1P 2P |
| Дата запуску | 06/13/2023 |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| PCI Express® Версія | PCIe® 5.0 x128 |
| Тип системної пам’яті | DDR5 |
| Канали пам’яті | 12 |
| Специфікація системної пам’яті | 4800 |
| Смуга пам’яті кожного сокету | 460.8 |
| Ключова особливість | |
|---|---|
| Підтримувані технології | AMD Infinity Guard AMD Infinity Architecture |
| Відповідність робочого навантаження | App dev|test Collaborative Consumer-Oriented Digital Services Content mgmt General Purpose HPC Media streaming VDI VM Density Web Serving |