VPS

Місце на NVMe-диску
Об’єм RAM
Ядра CPU
Мережа
Автовстановлення ОС
Резервне копіювання
Налаштування моніторингу
Виділені IP
Розташування серверів
Ліміт трафіку

VPS — послуга, в якій користувачеві надається віртуальний виділений сервер. Технічна реалізація VPS ґрунтується на розподілі ресурсів фізичного сервера на ряд віртуальних серверів. Управління VPS ідентичне керуванню виділеним фізичним сервером. Зокрема, ви отримуєте: root-доступ до сервера, власні IP-адреси, порти, правила фільтрації трафіку та таблиці маршрутизації.


Чим VPS хостинг відрізняється від звичайного хостингу?

  • Відмінність VPS від стандартного віртуального хостингу – в гарантії ресурсів, доступних встановленим сайтам. У віртуального сервера завжди є гарантований мінімум потужностей, не змінний від навантаження на інші сайти на фізичному сервері. Додатково до цього VPS може використовувати більше ресурсів, якщо вони не затребувані в даний момент іншими VPS.
  • Власник VPS отримує повний root-доступ до теки та ресурсів віртуального сервера, маючи можливість встановлювати на нього будь-яке програмне забезпечення, засоби розробки або програми-демони. Установкою операційної системи (на вибір замовника) займаються фахівці ukraine.com.ua, Але, після фінального тестування і налаштування, власник VPS може конфігурувати систему самостійно.
  • Клієнт не несе відповідальності за наданий йому фізичний сервер, на базі якого діє VPS. У разі виникнення будь-яких технічних проблем з обладнанням, вони будуть вирішуватися фахівцями ukraine.com.ua.
  • Фізичні сервера провайдера «Хостинг Україна» використовують найсучаснішу технологію апаратної віртуалізації KVM. Апаратна віртуалізація дозволяє на повну потужність використовувати всі можливості сучасних процесорів, а також встановлювати на VPS абсолютно будь-яку операційну систему.
  • Замовивши і сплативши VPS, ви зможете використовувати повністю настроєний віртуальний сервер вже через 10 хвилин. Весь процес установки і активації проводиться без використання операторів, тому час замовлення не грає ролі.
  • Фізичні сервери розміщені в найбільшому дата-центрі України, з широким каналом в UA-IX і в світ. Дата-центр обладнаний сучасними системами вентиляції та пожежогасіння, має два незалежні вводи електроживлення.
  • В стоимость VPS сервера включено 30 ТБ трафика. При превышении скорость порта ограничивается до 100 Мбіт/с или взимается оплата в размере 1.03 € за 1Тб сверх лимита (на ваш выбор).
  • VPS базуються на сучасних серверах з процесорами AMD EPYC.
  • Доступ до VPS надається по ssh і vnc.

Технічна підтримка VPS

  • Встановлення операційної системи зі списку доступних дистрибутивів.
  • Включення, виключення, перезавантаження віртуального сервера.
  • Підтримка необмеженої кількості доменів на наших DNS-серверах.

Автоматичне встановлення ПЗ на VPS

Деяке програмне забезпечення можна встановлювати на сервері в автоматичному режимі без ручного введення команд у консолі.

aaPanel
Hestia
GitLab
CyberPanel
FASTPANEL
Keitaro

Послуга платного адміністрування серверів

Якщо Вам потрібна допомога наших спеціалістів, Ви можете скористатися послугою адміністрування сервера

Поширені запитання

У чому різниця між VPS і VDS?

VPS – це можливість спільно використовувати ресурси одного сервера кількома клієнтами. При цьому кожному клієнту виділяється певний обсяг пам’яті, ядра процесора та Місце на диску NVMe. Тому кожен гарантовано отримує ресурси, які йому виділені. У той час, коли були запущені перші віртуальні машини для надання послуг хостингу, одночасно використовувався термін VDS (Virtual Dedicated Server) так і VPS (Virtual Private Server). Але велику популярність набув термін VPS, тому саме на нього варто орієнтуватися.

У чому різниця VPS і dedicated server?

Dedicated server (виділений сервер) - корисний для проектів, які не хочуть залежати від сусідів, які можуть вплинути на стабільність роботи сайту. Яким потрібна безпека і гарантія того, що різке зростання відвідуваності, наприклад при проведенні рекламної акції, не призведе до того, що сайт буде недоступний через те, що упреться в ліміти.

VPS - це розділений між невеликою кількістю клієнтів виділений сервер. VPS дозволяє заощадити за рахунок того, що ресурси можна докуповувати, у міру зростання проекту. Можна сказати що VPS сервер це перехідний етап для проекту, з яким вже не вистачає ресурсів віртуального хостингу, але і не потрібні ресурси цілого сервера.

Які бувають VPS-сервери?

VPS сервери діляться на 3 види, найстарішим і повністю втратили популярність є OpenVZ. Сервера під управлінням OpenVZ втратили свою популярність через те, що ця система віртуалізації дає можливість зловживати хостинг-провайдерам і займатися оверселлінгом. Системи віртуалізації, що залишилися, це XEN і KVM. Ці системи віртуалізації дуже схожі одна на одну, вони не дозволяють займатися оверселлінгом, оскільки за кожною віртуальною машиною жорстко закріплені ресурси. Ми віддаємо перевагу системі віртуалізації KVM.

Для яких проектів потрібен VPS і VDS?

Є дві основні причини, через які необхідно використовувати VPS. Перша, це необхідність установки специфічного програмного забезпечення, якого немає на віртуальному хостингу, наприклад NodeJS, PostgreSQL, Redis, Sphinx. Друга - це коли сайт споживає занадто багато ресурсів і не може більше розміщуватися на сервері віртуального хостингу.

На що звернути увагу при виборі VPS і VDS

Насамперед варто звернути увагу на країну в якій розташовані сервери. У межах однієї країни час на передачу даних становить 2 мс, якщо ж сервери знаходяться за межами країни, то вона зростає щонайменше в 10 разів, до 21 мс, а то й більше. Незважаючи на те, що мілісекунда це мала величина через специфіку протоколу TCP, який постійно обмінюється інформацією між одержувачем інформації та сервером з’являються помітні затримки.

Другим показником є система віртуалізації, бажано, щоб це був KVM.

Третє на що варто звернути увагу на наявність резервних копій і те, наскільки функціональна панель управління. Адже набагато зручніше натиснути кілька кнопок на панелі управління і отримати результат. чим писати в техпідтримку і чекати на відповідь.

Ну і насамкінець варто звернути увагу на рівень довіри до компанії, у якої ви купуєте послуг.

Скільки коштує найдешевший VPS і VDS?

Мінімальна вартість VPS, без адміністрування, становить 11 € в місяць.

Чи є тестовий період на використання VPS?

У нас є 30 денний тестовий період використання VPS. Протягом 30 днів, після оформлення замовлення ви можете відмовитися від подальшого використання VPS і отримати без зайвих питань всю сплачену суму назад. Єдине, що не підлягає поверненню, це оплата за використання ліцензій на панелі управління. Тому для тестування рекомендуємо використовувати безкоштовну панель управління, яких зараз на щастя велика кількість.

Де розташовані VPS?

На сьогоднішній день сервера VPS встановлені в Україні, м. Київ Якщо проект орієнтований на Україну, то це найоптимальніше розташування серверів, так як саме в Київ приходять всі великі міжнародні канали зв’язку, присутні вузли обміну трафіку. Зазвичай запит між містами України проходить за 2ms, в той час як запити до Німеччини, Росії та найближчі країни - не менше 20-40 ms, США - понад 100 ms.

Чи можна використовувати власний образ операційної системи на VPS?

Хостинг Україна надає можливість встановлювати власну операційну систему на сервері VPS. На панелі керування VPS є опція, яка дозволяє вказати посилання на образ, який ви хочете встановити, після чого він автоматично завантажується і запускається установка, продовжити яку можна через консоль VNC. Установка повністю аналогічна до тієї, яка відбувається на звичайному комп’ютері.

Чи включено адміністрування у вартість VPS?

Всі VPS надаються без адміністрування, вони відмінно підходять для IT фахівців та розробників, які спроможні самостійно встановити та налаштувати роботу необхідних служб та сервісів. Якщо у вас немає навичок в адмініструванні Linux і немає бажання займатися вивченням, зверніть увагу на послугу Бізнес-хостинг, це такі ж VPS, але з панеллю керування як у віртуальному хостингу.