|
maximus973379
19.04.2024 11:48
-2
|
Зробили абонплату 190,5 на хостінг пошти то чому не можливо оплатити 190,5, а треба 191 ???!!! |
|
karlov
19.04.2024 12:00
3
|
Оплата за пошту списується подобово з балансу. Баланс можна поповнювати тільки на цілі суми, без копійок. Не зовсім зрозуміло, для чого потрібна точність до копійки при поповненні балансу і які реальні проблеми може спричинити відсутність такої можливості. Особливо з урахуванням того, що тарифи пошти можна змінювати динамічно і в цьому випадку сума за місяць може бути іншою. |
|
maximus973379
19.04.2024 12:01
0
|
А мені не зрозуміло навіщо ви робите тарифи з копійками і не надаєте можливість отримати рахунок з копіками !!!! |
|
karlov
19.04.2024 12:12
1
|
А мені не зрозуміло навіщо ви робите тарифи з копійками і не надаєте можливість отримати рахунок з копіками !!!! Не зовсім зрозуміло, в чому саме полягає проблема і навіщо поповнювати баланс з точністю до копійок. Хочу підкреслити, що оплата за послугу списується подобово і необхідність мати на балансі суму для місячної оплати послуги потрібна тільки на етапі замовлення. Дали ви можете поповнювати баланс на будь-яку суму — хоч на мінімальну, хоч відразу на велику. Гроші на балансі витрачаються поступово. І чому не було попереджень про відокремлення послуги пошти від хостінгу ????!!!! Пошта від хостингу відокремлюється тільки вручну її власником. З нашого боку автоматично нічого не відокремлюється. Аносу ще не було, бо послуга корпоративної пошти з новими можливостямі ще допрацьовується. Новина з переліком основних змін планується наступного тижня. |
|
krutygolov
19.05.2024 10:20
3
|
І чому не було попереджень про відокремлення послуги пошти від хостінгу ????!!!! Доброго дня, ви мабуть подумали, що всі поштові скриньки на хостингу платні? Це не так, просто вкладка Пошта переїхала у верхню шапку, а самі поштові скриньки залишилися частиною хостингу. Але при необхідності, ви тепер можете створювати пошту навіть не маючи хостингу, а лише маючи домен або докупати більше місця для пошти - ось ці послуги будуть вже платні. |