2.10.2. Дані для підключення по SSH

Увага!

З метою безпеки паролі SSH-користувачів не зберігаються на хостингу у відкритому вигляді. Якщо ви забули пароль, можна лише встановити новий кнопкою «Змінити пароль». Для підключення без пароля використовуйте аутентифікацію по ключам.

Для підключення до хостингу за SSH або SFTP використовуйте дані або SFTP URL з розділу «SSH-доступ».

  • Хост (Сервер) - адреса з рядка «Хост».
  • Логін - ім'я користувача з рядка «Логін».
  • Пароль - зміна пароля користувача.
  • Порт - Стандартний 22.

SFTP URL — Це посилання у форматі sftp://login@host:port/, яка містить усі дані для підключення, крім пароля.

Після натискання на іконку зі стрілкою посилання буде відкрито браузером у стандартному обробнику вашої системи. Наприклад, FTP-Клієнт WinSCP, встановлений НЕ з Microsoft Store може прописувати себе в системі як обробник SFTP URL. В результаті після переходу за посиланням автоматично запускається FTP-Клієнт із заповненими даними для підключення і залишається тільки ввести пароль, або відразу виконується підключення, якщо налаштована автентифікація за ключами.

Після натискання на посилання вона копіюється в буфер обміну. Скопійоване посилання можна використовувати для швидкого підключення за допомогою FTP-клієнта — зазвичай клієнт розпізнає посилання і автоматично розставляє дані з неї по потрібних полях, після чого залишається тільки ввести пароль, або відразу підключається, якщо налаштована автентифікація за ключами. Така можливість є в FileZilla та WinSCP.

Зміст