2.10.3. Підключення по SSH

Для підключення з сервера хостингу до сторонніх серверів відкрийте необхідні порти в установках вихідних з'єднань.

Примітки:

 • Веб-клієнт працює безпосередньо в браузері. При його використанні не потрібно додавати свій IP в дозволені, Вводити пароль або запускати будь-яке додаткове ПЗ.
 • При підключенні через розділ «SSH-доступ» ви потрапите в кореневій каталог хостинг-аккаунта, при підключенні через розділ «Мої сайти» — відразу в кореневій каталог відповідного сайту.

Відкрийте розділ «Хостинг → SSH-доступ» і навпаки «WebSSH» натисніть «Підключитись»:Або відкрийте розділ «Мої сайти» і в меню сайту натисніть «SSH»:

 1. Переконайтеся, що ваш IP доданий в список дозволених і з моменту додавання пройшло не менше 15 хвилин
 2. Виконайте стандартну команду:
  ssh example@example.ftp.tools

  Замість example та example.ftp.tools використовуйте логін і хост з даних для підключення по SSH.

 3. Коли з'єднання буде встановлено, введіть пароль користувача SSH (змінити його можна на сторінці даних для підключення по SSH). Увага! З метою безпеки в Linux-системах при введенні пароля або його вставці з буфера обміну символи не відображаються на екрані.

Утиліта PuTTY - безкоштовний SSH- і telnet-клієнт. Завантажити актуальну версію можна на офіційному сайті.

 1. Переконайтеся, що ваш IP доданий в список дозволених і з моменту додавання пройшло не менше 15 хвилин
 2. Скачайте і запустіть PuTTY.
 3. Вкажіть настройки підключення:
  • «Host Name (or IP address)» - замість example.ftp.tools вкажіть хост з даних для підключення по SSH.
  • «Port» — переконайтеся, що вказаний стандартний порт 22.
  • «Connection type» — переконайтеся, що перемикач встановлено навпроти «SSH».
 4. Натисніть «Open».
 5. Якщо висвітиться попередження, значить, ключ сервера відсутній в кеші PuTTY (це характерно для першого підключення) або змінився. Щоб підключитися, натисніть «Так» або «Ні»:
  • «Так» - визначити установки з'єднання та додати ключ поточного сервера в кеш PuTTY (при наступних підключеннях попередження більше не буде доступний широкому, поки не буде очищено кеш PuTTY або не зміниться ключ сервера).
  • «Ні» - виконати підключення без збереження ключа в кеші PuTTY (при наступному підключенні попередження буде виводитися повторно).
  • «Скасування» - не виконувати підключення і не зберігати ключ в кеші.
 6. Після підключення введіть логін з даних для підключення по SSH і пароль (змінити його можна на сторінці даних для підключення по SSH). Пароль можна вводити або вручну, або скопіювати і вставити його правою кнопкою миші. Увага! З метою безпеки в Linux-системах при введенні пароля або його вставці з буфера обміну символи не відображаються на екрані.
Зміст