2.17.3. Автоматичне перенесення сайту між хостинг-акаунтами

Увага!

Система перенесення сайтів між хостинг-акаунтами виступає лише в ролі помічника і не гарантує роботу сайту після завершення операції.

За допомогою системи автоматичного переносу можна виконуваті наступне:

 • Переносити віртуальні хости (сайти в розділі «Мої сайти») І прив'язані до них поштові ящики (Разом з листами в них) з одного хостинг-аккаунта в інший. Перенесення виконується разом з встановленими SSL-сертифікатами.
 • Копіювати весь вміст каталогу обраного сайту або будь-якого з його підкаталогів з одного хостинг-аккаунта в інший.
 • Копіювати вміст вибраної бази даних з одного хостинг-аккаунта в базу даних іншого.

Для повного перенесення сайту між хостинг—акаунтами необхідно відзначити все — хости, каталоги і базу даних. Після того, як сайт буде перенесений, обов'язково потрібно виправиті налаштування підключення до бази даних в його файлі конфігурації. Якщо цього не зробити, сайт залишиться підключеним до бази даних в старому хостинг-акаунті, що може привести до проблем в його роботі і неможливості скористатися відновленням бази даних з автоматичною резервної копії в разі втрати зв'язку з колишнім власником сайту.

Важливі моменти:

 • Обсяг переноситься сайту або бази даних не повинен перевищувати 50 ГБ. Якщо обсяг більше, можна або зменшити його, перенісши частину даних вручну, або скористатися ручним перенесенням.
 • Переносити сайти без обмежень можна тільки між хостинг-акаунтами звичайного і бізнес-хостингу.
 • Для хостинг-акаунтів Managed Dedicated автоматичний перенос доступний тількі на хостинг-акаунти Managed Dedicated, що розміщуються на тому ж сервері. У всіх інших випадках перенесення сайту необхідно виконувати вручну.
 • Якщо стерпний сайт працює на виділеному IP, То при перенесенні виділений адреса не буде перенесений, оскільки він прив'язується до хостинг-аккаунту, а не до сайту. Після перенесення на новому хостинг-акаунті при необхідності потрібно буде замовляти новий виділений IP.
 • Якщо сайт використовує символічні посилання (симлінк), після перенесення їх необхідно перестворити заново.
 • Автоматичне перенесення можливий тільки між активними хостинг-акаунтами відправника і одержувача, термін дії яких не закінчився.

Для подання запиту на автоматичне перенесення виконайте наступне:

 1. В розділі «Хостинг » в меню зліва натисніть «Перенесення сайту»:
 2. Натисніть «Додати запит на перенесення сайту»:
 3. Вкажіть, який сайт і куди потрібно перенести, і натисніть «Далі»:
  Якщо сайт потрібно перенести між хостинг-акаунтами в рамках одного облікового запису, Зазначте наступне:
  • «Перенести іншому користувача» - переконайтеся, що галочка знята.
  • «Сайт» — виберіть сайт, який потрібно перенести.
  • «Хостинг -аккаунт одержувача» - Оберіть назва хостинг-аккаунта, Куди потрібно перенести сайт.
  Якщо сайт потрібно перенести в хостинг-аккаунт, розташований в облікового запису іншого користувача, Зазначте наступне:
  • «Перенести іншому користувача» - встановіть галочку.
  • «Сайт» — виберіть сайт, який потрібно перенести.
  • «ID одержувача» - вкажіть ID облікового запису одержувача (його потрібно уточнити у одержувача).
  • «Хостинг -аккаунт одержувача» - вкажіть назва хостинг-аккаунта, Куди потрібно перенести сайт (його потрібно уточнити у одержувача).
 4. Вкажіть, що конкретно потрібно перенести, і натисніть «Далі»:
  • «Перенести віртуальні хости і поштові скриньки» — встановіть галочку, якщо потрібно перенести віртуальні хости (сайти і піддомени, додані в розділі «Мої сайти») І прив'язані до них поштові ящики (Разом з листами в них).
  • «Копіювати структуру файлів» - встановіть галочку, якщо потрібно скопіювати весь вміст каталогу обраного сайту або будь-якого з його підкаталогів. Якщо прапорець встановлений, додатково вкажіть:
   • Шлях до каталогу у вихідному хостинг-акаунті, дані якого потрібно скопіювати. Якщо потрібно скопіювати весь вміст каталогу, залиште поле порожнім.
   • Шлях до каталогу в цільовому хостинг-акаунті, куди потрібно скопіювати вміст вихідного каталогу. Указується каталог повинен бути порожнім або неіснуючим. При копіюванні він буде створений автоматично. Якщо потрібно зберегти таку ж структуру, як у вихідного сайту, вкажіть той же, що було зазначено в шляху до каталогу у вихідному хостинг-акаунті (якщо воно було порожнє, теж залиште порожнім).
  • «Копіювати базу даних» - встановіть галочку, якщо потрібно скопіювати вміст вибраної бази даних. Якщо прапорець встановлений, додатково вкажіть:
   • Назва бази даних в вихідному хостинг-акаунті, вміст якої потрібно скопіювати. Дізнатися, яку базу даних використовує сайт, можна, переглянувші налаштування підключення до бази даних в його файлі конфігурації.
   • Назва бази даних в цільовому хостинг-акаунті, куди потрібно скопіювати вміст вихідної бази даних. Вказувати потрібно назву бази даних, яка ще не існує. При копіюванні вона буде створена автоматично.
 5. Якщо сайт переноситься в хостинг-аккаунт в облікового запису іншого користувача, Повідомте цьому користувачеві, щоб він підтвердив операцію зі свого боку. Для цього йому потрібно відкрити в свого облікового запису розділ «Перенесення сайту», Переключитися на вкладку «Вхідні запити» і натиснути «Прийняти»:Також одержувачу системою буде відправлено автоматичне повідомлення про вхідний запиті на перенесення — воно висвітиться у одержувача при вході в панель управління, з'явиться в розділі «Повідомлення» і на пошту облікового запису буде відправлено відповідне повідомлення.
 6. Дочекайтеся завершення операції.
 7. Важливо! В хостинг-акаунті, куди був перенесений сайт, обов'язково виправте налаштування підключення до бази даних в його файлі конфігурації. Якщо на сайті використовуються абсолютні шляхи, скоректуйте їх. Шлях до каталогу сайту повинен мати вигляд /home/user/example.com/www, Де замість user має бути зазначено назва хостинг-аккаунта, А замість example.com/wwwшлях до файлів сайту (Інструкції: WordPress, Joomla!, OpenCart).
 8. Перевірте роботу сайту.
Зміст