2.3.10. Сервісна адреса сайту

Сервісний адреса призначений для перевірки працездатності розміщеного на хостингу сайту без наявності домену - наприклад, коли домен ще не зареєстрований, не працює або не направлено на хостинг. Він автоматично генерується для всіх сайтів, доданих в розділ «Мої сайти», І за замовчуванням відключений.

Важливі моменти:

  • Спочатку сервісний адреса доступний тільки для IP-адреси, з якого був зроблений замовлення хостингу, І при переході на нього з іншого IP буде виводитися помилка «Сервісний адреса не доступний з вашого IP». Щоб зняти обмеження, потрібно додати номер телефону або оплатити послугу хостингу.
  • Якщо на сайті використовується CMS, Що має прив'язку до адресою домену, то для коректної роботи сайту з сервісного адресою може вимагатися заміна адреси основного домену на сервісний адреса всередині самої CMS або внесення певних змін в її файли. Наприклад, в WordPress це можна зробити за інструкції.
  • Коли основний домен спрямований на хостинг і включений сервісний адреса, сайт буде доступний за обома адресами - і за основним, і по сервісному.
  • Сайт може індексуватися по сервісному адресою. Рекомендується його відключати для сайтів, які працюють за основним домену, щоб уникнути проблем з індексацією.
  • Встановити SSL сертифікат або налаштувати роботу по HTTPS для сервісного адреси неможливо. Сервісний адреса працює тільки по протоколу HTTP.
  • Сервісний адреса не впливає на роботу домену або сайту.

За замовчуванням сервісний адреса відключений:

  1. У секції «Сервісна адреса» зніміть (для включення) або встановіть (для відключення) галочку біля опції «Вимкнути сервісну адресу» і збережіть зміни.
  2. Зачекайте кілька хвилин, поки зміни вступлять в силу.

Включений сервісний адреса являє собою посилання, яку можна скопіювати або відкрити по ній сайт:

Зміст