2.24.2.1.6. Шифрування листів в WebMail

При використанні веб-клієнта WebMail можна шифрувати листи по стандарту OpenPGP за допомогою браузерного розширення Mailvelope. Розширення доступно для Chrome та Firefox.

Після установки натисніть на значок розширення та виберіть настройку. Ви опинитеся в розділі, де можна створити ключ, а якщо у вас вже є пара ключів — імпортувати їх.

Після завершення налаштування поверніться в WebMail і натисніть ще раз на значок розширення. Виберіть пункт «Додатково», а потім - «Активувати в поточній вкладці».

Після виконання описаних вище дій в WebMail з'явиться новий значок у вікні набору повідомлення. Натиснувши на нього, ви зможете набрати текст листа, вказати, власники яких ключів можуть його розшифрувати, і зашифрувати набраний текст. Він буде додано до вікно WebMail вже в зашифрованому вигляді.

Ключ адресата буде автоматично імпортовано, якщо він був заздалегідь завантажений власником на сервер ключів. В іншому випадку — необхідно попередньо вручну імпортувати ключ співрозмовника. Аналогічно і ваш ключ (відкритий) повинен бути відомий адресату. На відміну від відкритого ключа, закритий необхідно зберігати в надійному місці і не передавати будь—кому.

Офіційна документація розширення представлена тут.

Зміст