2.24.1.6. Налаштування редиректу

Редирект дозволяє автоматично пересилати всю вхідну пошту на інші адреси.

Примітки:

 • Включати редирект можна тільки при рівні антиспаму не нижче середнього.
 • Редирект не можна включити для поштової скриньки, на яку вже надсилаються листи за допомогою редиректа, включеного в налаштуваннях іншої поштової скриньки на хостингу. Щоб виправити ситуацію, потрібно прибрати поштову скриньку з настройок редиректу іншої поштової скриньки.
 • Налаштувати редирект листів можна також за допомогою фільтрів в WebMail.
 • Редирект не спрацьовуватиме для листів, відправлених з тих же поштових скриньок, на які налаштований редирект.

Варто враховувати, що боротьба зі спамом в сучасному світі призвела до того, що пересилання пошти не завжди працює коректно. Чим краще захищений поштовий домен відправника, тим менше шансів, що лист буде прийнято поштовим сервером, де розміщений поштову скриньку, на який виконується редирект. З детальною інформацією можна ознайомитися тут. Альтернативним рішенням може бути використання збирача пошти (наприклад, як в Gmail) Замість редиректу.

 1. Відкрийте настройки поштової скриньки.
 2. Вкажіть налаштування редиректа та натисніть «Зберегти:
  • Встановіть галочку навпроти «Включити редирект» і в полі «Перенаправляти пошту на» вкажіть список адрес, на які повинна пересилатися вся вхідна пошта, відправлена на цю поштову скриньку:
  • Якщо потрібно, щоб копії пересилаються листів зберігалися на нашому поштовому сервері, додатково встановіть галочку навпроти «Зберігати копії листів»:

   Увага!

   Якщо збереження копій вимкнено, пошта, що пересилається, не зберігатиметься на нашому поштовому сервері і не потраплятиме до папки, що входять до поштової скриньки.
 3. Перевірте роботу редиректу.
  При перевірці редиректу виконувати відправку потрібно з будь-якого ящика, який не вказано в полі «Перенаправляти пошту на». Це пов'язано з тим, що з метою уникнення можливого зациклення листи не пересилаються на ті ящики, з яких вони прийшли.
Зміст