2.24.1.4. Зміна пароля поштової скриньки

Важливі моменти:

  • Пароль повинен бути довжиною від 8 до 30 символів і включати в себе один або більше символів кожного з наступних типів: латинські букви, цифри, спецсимволи +!@;#$%^&*~()-..
  • При зміні пароля будуть автоматично скинуті всі активні сесії з даними поштовою скринькою.

За замовчуванням пароль від поштової скриньки може змінюватися як адміністратором поштового домену, так і користувачем ящика:

  • Адміністратор поштового домену — це власник облікового запису, в якій розміщений поштову скриньку. Він може змінити пароль в панелі управління хостингом в настройках поштової скриньки.
  • Користувач поштової скриньки — це той, кому адміністратор надав логін і пароль від поштової скриньки для роботи з ним через WebMail або інший поштовий клієнт. Знаючи поточний пароль, він може змінити його на спеціальній сторінці або сторінці входу в WebMail за допомогою кнопки «Змінити пароль»:

Зміна пароля впливає на можливість прямого входу в WebMail з розділу «Поштові скриньки» панелі управління хостингу.

Якщо навпаки ящика відображається кнопка «Увійти», Значить пароль від скриньки останній раз змінювався адміністратором:В цьому випадку:

  • Адміністратор може входити в ящик безпосередньо з панелі управління без необхідності введення логіна і пароля.
  • Користувач може входити в ящик за допомогою логіна і пароля, Якщо адміністратор повідомить йому логін і поточний пароль від скриньки.

Якщо навпаки ящика замість кнопки «Увійти» відображається кнопка «WebMail», Значить пароль від скриньки змінювався користувачем:В цьому випадку:

  • Користувач може входити в ящик за допомогою логіна і пароля, Використовуючи логін і поточний пароль від скриньки.
  • Адміністратор не може входити в ящик безпосередньо — він може входити в ящик тільки за допомогою логіна і пароля, Якщо користувач повідомить йому новий пароль від скриньки.

У ситуації, коли користувач не надав адміністратору поточний пароль, або адміністратор хоче закрити доступ користувачу або повернути можливість прямого входу в WebMaill, він може встановити новий пароль в настройках поштової скриньки.

Користувачам можна обмежити можливість самостійно змінювати пароль від скриньки. Для цього необхідно включити дизайн WebMail для потрібного домену і переконатися, що галочка навпроти «Дозволити користувачам зміну паролів від поштових скриньок» знята.

Зміст