2.13.3.9. Перенесення сайту на Бітрікс

Бітрікс має власні кошти зі створення повної резервної копії сайт у та її відновленню. В інструкції описаний порядок створення архіву з копією робочого сайт у через його адмін-панель і розгортання отриманого архіву за допомогою офіційного скрипта відновлення.

 1. Відкрийте адмін-панель сайт у, який хочете перенести.
 2. Перейдіть в розділ «Адміністрування → Налаштування → Інструменти → Резервне копіювання → Створення резервної копії ».
 3. На вкладці «Параметри» встановіть галочку навпроти «Включити експертні настройки створення резервної копії» і переконайтеся, що обрані опції «Архівувати базу даних», «Архівувати ядро» та «Архівувати публічну частину».
 4. На вкладці «Резервне копіювання» навпаки «Розміщення резервної копії» Оберіть «в папці сайт у», натисніть «Створити резервну копію» і дочекайтеся завершення операції.
 5. Скачайте собі на ПК всі частини отриманого архіву одним із способів:
  • Через адмін-панель сайт у: Перейдіть в розділ «Адміністрування → Налаштування → Інструменти → Резервне копіювання → Список резервних копій», Відкрийте меню зліва від назви створеної резервної копії та натисніть «Скачати».
  • Вручну: за допомогою файл-менеджера або будь-якого FTP-клієнта відкрийте в кореневому каталозі сайт у підкаталог bitrix/backup і скачайте всі частини створеного архіву.

Перед відновленням:

 1. За допомогою файл-менеджера або будь-якого FTP-клієнта завантажте створений архів на хостинг в кореневий каталог сайт у.
 2. Скачайте собі на ПК офіційний скрипт відновлення restore.php.
 3. За допомогою файл-менеджера або будь-якого FTP-клієнта завантажте скрипт відновлення на хостинг в кореневий каталог сайт у.
 4. Відкрийте сайт в браузері, додавши до його адресою restore.php (Приклад - example.com/restore.php).
 5. Крок «Підготовка архіву». натисніть «Далі».
 6. Крок «Завантаження резервної копії». Встановіть перемикач навпроти «Архів завантажений в кореневу папку сервера» (Опція доступна тільки при наявності архіву в каталозі сайт у), виберіть назву архіву та натисніть «Далі».
 7. Крок «Розпакування архіву». Дочекайтеся завершення розпакування архіву.
 8. Вкажіть дані для підключення до бази даних, натисніть «Відновити» і дочекайтеся завершення операції:
 9. Відредагуйте файл .htaccess (Якщо установник повідомить, що зберіг оригінальний .htaccess під назвою .htaccess.restore, То можете перейменувати його назад в .htaccess і відредагувати його):
  1. Знайдіть в ньому такий рядок:
   Options +FollowSymlinks
  2. Замініть її на таку:
   Options +SymLinksIfOwnerMatch
 10. Натисніть «Видалити локальну резервну копію і службові скрипти».
 11. Перевірте роботу сайт у.
Зміст