2.4.3. Відновлення резервної копії

Увага!

При відновленні резервної копії поточний зміст сайту або бази даних, в залежності від типу обраної резервної копії, буде повністю замінено даними з відновлюваної копії.

Важливі моменти:

 • Відновлювати можна тільки резервні копії сторінок, банки данних. Відновити копію облікового запису не можна, її можна тільки завантажити.
 • Для повноцінного повернення сайту в початковий стан потрібно відновлювати дві копії: копію сайту і копію його бази даних. Копії повинні бути максимально близькі по датам.
 • Якщо сайт зберігає частину даних за межами свого кореневого каталогу, То такі дані потрібно відновлювати вручну. Для цього можна підключитися до однієї з автоматичних резервних копій хостинг-аккаунта і скопіювати звідти файли в потрібний каталог.
 • Відновлення з резервної копії не впливає на налаштування сайту, Встановлені в панелі управління.
 • Відновлення резервних копій недоступно для сайтів, у яких кореневий каталог є симлінк. Файли таких сайтів доступні тільки в копії всього хостинг-аккаунта. Можливі рішення:
  • Розмістити файли сайту так, щоб каталог, на який вказував симлінк, можна було вказати в якості кореневого, А сам симлінк видалити.
  • Для вилучення файлів сайту підключатися безпосередньо по FTP до резервної копії хостинг-аккаунта.
Інформація про виконані операції зберігається 10 днів.
 1. Відкрийте розділ «Резервне копіювання».
 2. Натисніть «Відновити резервну копію».
 3. Виберіть тип резервної копії:
  • «База даних» - заміна поточного вмісту бази даних даними з автоматичної резервної копії.
  • «Сайт (тільки файли, без БД)» - заміна поточного вмісту кореневого каталогу сайту даними з автоматичної резервної копії. База даних цього сайту не зачіпається.
 4. Виберіть назву конкретної бази даних або сайту:
 5. Виберіть відповідну дату зі списку доступних:
 6. Натисніть «Відновити»:
 7. Дочекайтеся завершення операції. На відновлення може вимагатися від декількох хвилин до декількох годин, в залежності від завантаженості сервера резервного копіювання, черги запитів на ньому і обсягу оброблюваних даних.

Після завершення операції пошту облікового запису і в прив'язаний Telegram-аккаунт буде відправлено відповідне повідомлення.

 1. Натисніть на кнопку відновлення в колонці «Відновити»:
 2. Встановіть галочку навпроти «Створити бекап даних перед відновленням?», Якщо хочете зберегти поточний зміст сайту або бази даних, і натисніть «Продовжити»:
 3. Дочекайтеся завершення операції. На відновлення може вимагатися від декількох хвилин до декількох годин, в залежності від завантаженості сервера резервного копіювання, черги запитів на ньому і обсягу оброблюваних даних.
Зміст