2.4.7. Питання щодо створення резервної копії

Видалення резервних копій вручну або через технічну підтримку неможливо. Всі резервні копії можуть бути видалені тільки автоматично по закінченню терміну зберігання копії.

Бувають ситуації, коли на сервері резервного копіювання виникає велика черга заявок, що знаходяться в процесі виконання, що може викликати затримки в обробці нових заявок. Якщо терміново потрібна резервна копія поточної версії сайту і / або його бази даних, в цьому випадку краще вдатися до скачування сайту через файл-менеджер, за допомогою FTP-клієнта або по SSH. Виконати експорт бази даних можна, скориставшись одним із способів імпорту, представлених тут.

В розділі «Резервне копіювання» при створення резервних копій резервної копії виводиться список всіх доступних копій. Якщо копії за потрібну дату немає в списку, значить вона відсутня на хостингу і будь-яким чином отримати або відновити її не вийде. Копії дво-, тримісячного, піврічної, річної та т. Д. Давнини на хостингу не зберігається.

Можливість створення та скачування резервних копій доступна тільки для активних хостинг-акаунтів.

Якщо термін дії хостинг-аккаунта закінчився, але він ще не був видалений (пройшло менше 30 днів з моменту закінчення терміну дії), то або продовжите його в кредит, або оплатіть стандартним чином.

Якщо хостинг-аккаунт був вилучений (пройшло більше 30 днів з моменту закінчення терміну дії), перевірте його наявність у списку віддалених акаунтах.

Зміст