2.1.1. замовлення хостингу

Примітки:

 • В одного облікового запису можна замовляти будь-яку кількість хостинг-акаунтів і перемикатися між ними в панелі управління.
 • Інформація про життєвий цикл хостинг-аккаунта і умовах тестового періоду представлена тут.
 1. На головній сторінці виберіть відповідний тариф і під ним натисніть «Замовити» (В майбутньому тариф можна буде змінювати):
 2. Вкажіть бажане назва хостинг-аккаунта (за замовчуванням буде згенеровано назву, що складається з різних букв і цифр), виберіть відповідний термін оплати послуги (чим більше оплачувану термін, тим більша знижка) і натисніть «Замовити новий хостинг»:
 3. Оформіть замовлення:
  1. Необов'язкові дії:
   1. Для зміни терміну, на який замовляється послуга, виберіть відповідний зі списку в колонці «Період». Чим більше оплачувану термін, тим більша знижка.
   2. Якщо у вас є промокод, натисніть «Ввести промокод», Введіть його і натисніть «Активувати». Якщо промокодом немає, пропустіть цей крок. Увага! При використанні промокодом не діє знижка по програмі лояльності.
  2. Блоки «Реєстрація» та «Авторизація» відображаються тільки в тому випадку, якщо перед замовленням не був виконаний вхід в обліковий запис. Вкажіть свою пошту для реєстрації або увійдіть до вже існуючого облікового запису:
   • Якщо у вас Ще нема голосів облікового запису на нашому сайті, вкажіть свою діючу пошту в блоці «Реєстрація». Після оформлення замовлення ви будете автоматично зареєстровані.
   • Якщо у вас вже є обліковий запис на нашому сайті, натисніть «Увійти» в блоці «Авторизація», щоб Увійти в неї. Після оформлення замовлення послуга автоматично буде прив'язана до цього облікового запису.
  3. Ознайомтеся з публічною офертою і встановіть галочку навпроти «Я погоджуюся з умовами договору оферти».
  4. Натисніть «Оформити замовлення».

Відразу після замовлення буде активований тестовий період і ви будете перенаправлені на сторінку оплати сформованого системою рахунку.

 1. В розділі «Хостинг » розгорніть список хостинг-акаунтів в лівому верхньому кутку і натисніть «Замовити новий»:
 2. Вкажіть бажане назва хостинг-аккаунта (за замовчуванням буде згенеровано назву, що складається з різних букв і цифр), виберіть тариф і натисніть «Замовити новий хостинг»:

Відразу після замовлення буде активований тестовий період і сформований рахунок для оплати послуги на 1 місяць. Якщо потрібен рахунок на більший період, ви можете сформувати його самостійно.

Для отримання тестового періоду досить замовити хостинг будь-яким із способів і не оплачувати послугу відразу. Протягом 30 хвилин хостинг-аккаунт буде автоматично активований на тестовий період 5 днів, а рахунок на його оплату буде доступний в списку рахунків.

Тестовий період не пропадає, якщо оплатити послугу до його закінчення. Наприклад, якщо замовити хостинг і через 2 дня тестового періоду продовжити його на місяць, то термін закінчення терміну дії послуги настане через місяць і 5 днів (5 днів тестового періоду плюс 1 оплачений місяць).

На тестовому періоді можна замовляти на тест наступні додаткові послуги: Memcache(d), Redis, OPcache, Sphinx.
Зміст