2.1.2. Бізнес-хостинг

Бізнес-хостинг - це аналог віртуального хостингу, але з гарантованими виділеними ресурсами. Перехід зі звичайного хостингу на бізнес-хостинг має на увазі зміна принципу надання ресурсів хостинг-аккаунту. В рамках звичайного (не бізнес) хостингу хостинг-аккаунту доступні всі вільні на поточний момент ресурси сервера, але використовувати їх можна тільки обмежений час (не більше 100 процесорних хвилин на добу). Використання ж бізнес-хостингу означає, що хостинг-аккаунту будуть гарантовано надані ресурси відповідно до обраного тарифу (кількість ядер процесора, обсяг оперативної пам'яті, обсяг дискового простору) і їх можна використовувати на свій розсуд в повному обсязі без обмежень за часом (тобто без ліміту процесорного часу).

Зі списком тарифів і їх характеристиками можна ознайомитися на сторінці замовлення. При першому замовленні будь-якого з тарифів надається безкоштовний 5-денний тестовий період.

При замовленні або переході на бізнес-хостинг деякий час може бути недоступна зміна країни розташування.

Відмінності бізнес-хостингу від віртуального хостингу, VPS та виділених серверів наведені в таблиці у відповідній новини.

Деякі ключові відмінності від віртуального хостингу перераховані в таблиці.

Звичайний хостинг Бізнес-хостинг
Ліміт процесорного часу Навантаження не повинна перевищувати 100 процесорних хвилин на добу Відсутня (навантаження обмежене лише ресурсами обраного тарифу)
Кількість инодів 200000 для всіх тарифів (з можливістю додаткового розширення) Обмежено файлової системою Linux (приблизно 1 мільйон иноді на кожні 16 ГБ дискового простору)
Значення параметра PHP memory_limit Від 512 до 1536 МБ в актуальних тарифах1) і від 64 до 256 МБ в архівних Не більше обсягу ОЗУ, доступного в поточному тарифі
Значення параметра PHP max_execution_time 30 секунд, можна тимчасово збільшувати до 300 за допомогою Turbo Boost Можна збільшувати до 3600 секунд
Максимальний час виконання скриптів, що запускаються через cron або SSH 1 годину 4 години
Додаткові послуги OPcache, Memcache(d), Redis та Sphinx Замовляються та сплачуються окремо Включені у вартість тарифу
Максимальний об'єм пам'яті, який можна виділити під Redis 512 МБ 1/4 обсягу ОЗУ, доступного в поточному тарифі
Країна розташування хостинг-аккаунта Будь-яка з доступних Україна, Німеччина чи США
Доступні веб-сервери Тільки Apache та OpenLiteSpeed Apache, OpenLiteSpeed, PHP-FPM , Node.js
Кількість одночасних процесів (Entry Process Limit) 50 для Сайт, 100 для Кращий і Експерт Залежить від тарифу: 200 (2G), 300 (4G), 400 (6G), 500 (8G), 600 (16G), 700 (32G)
Зміна версії MySQL Недоступна Доступна
Максимальний час виконання MySQL-запиту 30 секунд 3 години
Кількість таблиць і розміри баз даних Кожна база даних повинна містити не більше 1000 таблиць і бути обсягом не більше 2 ГБ, сумарний обсяг усіх баз даних не повинен перевищувати 3 ГБ Обмежено лише об'ємом дискового простору обраного тарифу
Кількість одночасних підключень до MySQL Не більше 50 Залежить від тарифу: 120 (2G), 180 (4G), 200 (6G), 200 (8G), 400 (16G), 400 (32G)
Ліміт зовнішніх підключень до MySQL в хвилину Не більше 10 Відсутня
Поріг часу для фіксації повільних запитів 5 секунд Налаштовується в діапазоні 0,5-10 секунд
  • У вартість туру не залежить від періоду оплати.
  • Знижки за програмою лояльності не надаються (при цьому оплати бізнес-хостингу враховуються в обороті облікового запису).
  • Робота з резервними копіями здійснюється аналогічно звичайному хостингу.
  • Копії зберігаються тільки за останній день.
  • Копії створюються незалежно від кількості використовуваних инодом.

Перейти на тариф бізнес-хостингу можна по інструкції. При цьому хостинг-аккаунт з усіма параметрами буде автоматично переведений на обраний тариф і дії з ручного переносу даних виконувати не потрібно. Після зміни тарифу зазвичай потрібно приблизно 15-30 хвилин на набуття чинності змін до силу.

Якщо після зміни тарифу спостерігаються труднощі в роботі сайтів хостинг-аккаунта, то перш за все слід ознайомитися з інформацією про навантаження і споживаних хостинг-аккаунтом ресурсах на графіках в нижній частині розділу «Хостинг » (100 на графіку ЦПУ означає повне завантаження одного ядра, 200 - двох, і так далі). Можливо, ресурсів спочатку обраного тарифу виявилося недостатньо для нормальної роботи хостинг-аккаунта і необхідно або їх збільшити, перейшовши на тариф вище, або провести роботи по оптимізації сайтів і зниження створюваної ними навантаження, щоб вписуватися в ресурси поточного тарифу.


1)
Доступні з 1-го вересня 2019 року.
Зміст