3.2.1. Замовлення і реєстрація домену

Увага!

Перед оплатою реєстрації ретельно перевірте назву домену і переконайтеся, що воно зазначено вірно і не містить помилок або помилок. Після того, як домен буде зареєстрований, змінити його ім'я можна буде тільки за умов, описаних тут.

Примітки:

 • Деякі доменні імена є дзеркальними, Відповідно до чого реєстрація двох дзеркальних доменів може проводитися тільки однією людиною.
 • Для зайнятих доменів, які виставлені на продаж, поруч з «зайнято» виводиться посилання «викупити», Яка відкриває інформацію про продаж домену в списку доменів на продаж.
 • Інформація про життєвий цикл домену представлена тут.
 1. Відкрийте розділ «Реєстрація доменів».
 2. Відзначте галочками ваші доменні зони, введіть назву домену та натисніть «Шукати»:
  • Галочками можна відзначати окремі доменні зони або цілі категорії.
  • На початку блоку «Популярні» відображаються зони зі знижками на перший рік реєстрації. При наведенні на вартість з'являється спливаюче вікно з інформацією про звичайну ціну і відсоток знижки. Подальше продовження доменів в цих зонах буде виконуватися за звичайною ціною.
 3. У результатах пошуку виберіть відповідний домен з доступних для реєстрації й натисніть «Замовити»:
  • «Premium» поруч з назвою домену означатиме, що домен належить до категорії Premium. Ціна на такі домени відрізняється від звичайної і на них не поширюються знижки.
  • Для зайнятих доменів після натискання на кнопку з трьома крапками доступні додаткові дії:
 4. Відкрийте корзину.
 5. Оформіть замовлення:
  1. Необов'язкові дії:
   1. Для зміни терміну, на який замовляється послуга, виберіть відповідний зі списку в колонці «Період». Чим більше оплачувану термін, тим більша знижка.
   2. Якщо у вас є промокод, натисніть «Ввести промокод», Введіть його і натисніть «Активувати». Якщо промокодом немає, пропустіть цей крок. Увага! При використанні промокодом не діє знижка по програмі лояльності.
  2. Блоки «Реєстрація» та «Авторизація» відображаються тільки в тому випадку, якщо перед замовленням не був виконаний вхід в обліковий запис. Вкажіть свою пошту для реєстрації або увійдіть до вже існуючого облікового запису:
   • Якщо у вас Ще нема голосів облікового запису на нашому сайті, вкажіть свою діючу пошту в блоці «Реєстрація». Після оформлення замовлення ви будете автоматично зареєстровані.
   • Якщо у вас вже є обліковий запис на нашому сайті, натисніть «Увійти» в блоці «Авторизація», щоб виконаний вхід в неї. Після оформлення замовлення послуга автоматично буде прив'язана до цього облікового запису.
  3. Ознайомтеся з публічною офертою і встановіть галочку навпроти «Я погоджуюся з умовами договору оферти».
  4. Натисніть «Оформити замовлення».
 6. Переконайтеся, що назва домену вказано вірно, і оплатіть автоматично сформований рахунок будь-яким з доступних способів.

Після надходження коштів до нас заявка на реєстрацію домену буде відправлена до реєстру. Інформація про терміни реєстрації представлена тут. Коли домен буде зареєстрований, також буде потрібно якийсь час на оновлення кеша DNS, Перш ніж він стане доступний в мережі.

Зміст