3.2.9. Скасування реєстрації в зв'язку з помилкою в імені

З 25-го березня 2019 року можна скасовувати реєстрацію деяких доменів, в назві яких була допущена помилка.

Важливі моменти:

 • Домен повинен бути міжнародним / тематичним. Скасування реєстрації українських доменів неможлива.
 • Заявка на видалення повинна бути подана протягом 3-х днів з моменту замовлення домену.
 • Можливість повернення залежить від терміну, на який реєструвався домен:
  • Якщо домен був зареєстрований на 1 рік, а потім продовжений на будь-який період окремим рахунком, то скасувати реєстрацію буде неможливо.
  • Якщо домен був зареєстрований відразу на 2 роки або більше, то кожна така ситуація розглядається індивідуально через техпідтримку.
 • Для кожної доменної зони існує ліміт на кількість операцій видалення. Ми не зможемо видалити домен в разі, якщо цей ліміт буде перевищено.
 • Система створена спеціально для випадків, коли користувач помилився при написанні імені домена. У разі зловживань у скасуванні реєстрації домена буде відмовлено.

У всіх інших випадках змінити ім'я вже зареєстрованого домену неможливо. Також не можна відмовитися від домену і запросити для неї повернення коштів (п. 1.8 договору).

 1. Відкрийте розділ «Домени».
 2. Розгорніть меню домену та натисніть «Видалити домен у зв’язку з помилкою в імені»:

Якщо заявка буде оброблена успішно, кошти за домен будуть автоматично повернені протягом 10 банківських днів тим же способом, яким здійснювалась оплата.

У разі необхідності зміни домену потрібно реєструвати новий домен з бажаним назвою. Старий домен можна просто не використовувати - після закінчення терміну дії він автоматично віддалиться і стане доступний для реєстрації всім бажаючим.

Щоб старий домен не був доступний в мережі, можна:

Зміст