3.1.4.1. Направлення на наш хостинг домену, який зареєстрований не у нас

Ми рекомендуємо розміщувати домен на наших NS, Щоб в разі зміни IP-адреса веб-сервера він автоматично змінювався і в налаштуваннях домену. У цьому випадку зміна IP відбуватиметься непомітно і без простоїв в роботі сайтів.

При використанні цього способу:

 • Після встановлення наших NS зміна записів домену буде виконуватися через нашу панель управління. Налаштування домену з панелі власника колишніх NS працювати перестануть.
 • У разі зміни IP-адреси хостингу (наприклад, в разі технічної необхідності або при міграції хостинг-акаунта) настройки домену будуть змінюватися автоматично. Вносити зміни вручну не потрібно.
 • Продовження домену буде виконуватися через поточного реєстратора, Як і раніше.
 1. Додайте домен в нашій панелі управління.
 2. В панелі управління поточного реєстратора встановіть для домену наші NS.
  • Якщо у реєстратора за все два поля для зазначення NS, вкажіть будь-які два наших NS.
  • IP-адреси наших NS в панелі поточного реєстратора домену не потрібно, залишайте ці поля порожніми.
  • Якщо реєстратор не дає змінити NS без вказівки IP, то перш за все переконайтеся, чи в правильному розділі ви вносите зміни. Якщо розділ вірний і IP-адреси дійсно необхідні, ви можете дізнатися їх самостійно - для цього досить виконати команду ping до кожного з NS.
 3. Якщо поштові скриньки домену повинні розміщуватися не у нас, а на серверах стороннього поштового сервісу, в налаштуваннях домену встановіть MX-записи цього сервісу. Назви хостів / серверів слід уточнити у сервісу, що надає пошту.
 4. Дочекайтеся поновлення кеша DNS. Зазвичай на це потрібно кілька годин (максимум 24).

Увага!

Не рекомендується використовувати даний спосіб, так як в цьому випадку буде недоступний ряд переваг хмарного хостингу і ми не можемо гарантувати працездатність сайту.

При використанні цього способу:

 • Внесення змін в настройках домену виконується в панелі власника поточних NS. Налаштування домену з нашої панелі на роботу домену впливати не будуть.
 • У разі зміни IP-адреси хостингу (наприклад, в разі технічної необхідності або при міграції хостинг-акаунта) потрібно буде вручну вносити зміни в налаштування домену.
 • Продовження домену буде виконуватися через поточного реєстратора, Як і раніше.
 1. В нашій панелі управління скопіюйте поточні IP-адреси хостинг-аккаунта, в якому розміщується сайт.
 2. Перейдіть в панель власника поточних NS.
 3. В налаштуваннях домену вкажіть скопійовані IP-адреси зі списку контактів користувача записах для субдоменів @ та www (В записах типу A потрібно вказувати адресу IPv4, в записах типу AAAA — адреса IPv6).
 4. Якщо поштові скриньки домену повинні розміщуватися у нас, також вкажіть наші MX-записи.
 5. Дочекайтеся поновлення кеша DNS. Зазвичай на це потрібно кілька годин (максимум 24).
Зміст