1.1.1.1. Підтвердження пошти облікового запису

Після реєстрації на хостингу або зміни пошти облікового запису на пошту автоматично відправляється лист, що містить посилання для її підтвердження.

Поки пошта не підтверджена, у всіх розділах панелі управління буде виводитися таке попередження:

Щоб підтвердити пошту, потрібно знайти в поштовій скриньці лист з темою «Підтвердження облікового запису», Відкрити його і перейти по посиланню з нього: Після переходу за посиланням в разі успішного підтвердження в правому нижньому кутку висвітиться таке повідомлення: Після цього попередження про непідтвердженою поштою зникне з панелі управління.

Важливі моменти:

  • Для успішного підтвердження переходити по посиланню з листа потрібно в тому ж браузері, де виконана авторизація в облікового запису, Пошту якої потрібно підтвердити.
  • Якщо на пошту відправлялося кілька листів з посиланнями для підтвердження, то переходити потрібно за посиланням з останнього листа.

Причини проблеми можуть бути різні: наприклад, використовуваний поштовий клієнт або браузер обрізає посилання, по якій здійснюватиметься перехід, або не виконано авторизація в облікового запису, пошту якої потрібно підтвердити.

В даному випадку спробуйте виконати наступне:

  1. Видаліть з поштової скриньки всі отримані раніше листи з посиланнями для підтвердження.
  2. Відкрийте нашу панель управління та авторизуйтесь в облікового запису, Пошту якої потрібно підтвердити.
  3. В панелі управління запросите новий лист за допомогою кнопки «відправити контрольний лист» з попередження про непідтвердженою поштою.
  4. Дочекайтеся надходження в поштову скриньку нового листа з посиланням для підтвердження.
  5. Скопіюйте посилання з отриманого листа в буфер обміну за допомогою контекстного меню, що відкривається правою кнопкою миші.
  6. На вкладці з відкритою в режимі інкогніто панеллю керування вставте в адресний рядок скопійоване посилання і перейдіть по ній.
Зміст