Сайт без програмування

Рішення на основі WordPress

Конструктор сайтів

Повний контроль дизайну

Конструктор сайтів дозволяє вам проектувати і налаштовувати кожну частину вашого веб-сайту з нуля. Ви контролюєте все до найдрібніших деталей. Створюйте ідеальні веб-сайти для вас і ваших клієнтів.

Перевірені технології

В основі конструктора сайтів — WordPress: Гарний дизайн, вражаючі можливості і свобода створювати все, що ви захочете. 42% всіх сайтів працюють на WordPress, від особистих блогів до найбільших новинних агентств.

Створюйте сайти швидше

Якщо ви професіонал в області веб-дизайну, ви будете вражені швидкістю та ефективністю конструктора. Це не просто простий у використанні конструктор веб-сайтів для новачків, це просунута система дизайну, яка може допомогти вивести робочий процес вашої команди на новий рівень.

Налаштування

Повний контроль над дизайном всього

Все просто

1 крок

Виберіть тариф

2 крок

Придумайте ім'я для вашого сайту

3 крок

Відкрийте ваш смак варіант оформлення

4 крок

Доповніть вашими даними

5 крок

Кайфуйте, сайт готовий

Приклади шаблонів для сайту

Створити сайт без знання програмування просто! Все, що потрібно - вибрати шаблон і наповнити його текстом та ілюстраціями.

Конструктор шаблонів

Створіть свій веб-сайт цілком, а не тільки повідомлення і сторінки

Насолоджуйтесь повнофункціональної системою шаблонів веб-сайтів для розробки заголовка, колонтитула, шаблонів продуктів, шаблонів повідомлень, сторінок категорій, сторінки 404 і багато чого іншого.

Конструктор шаблонів публікацій і товарів

Використовуючи конструктор, ви можете створювати шаблони повідомлень і продуктів для всього сайту, які змінюють структуру повідомлень на всьому вашому сайті. Вам не потрібно створювати кожну публікацію окремо, а так же кодувати дочірні теми для зміни структури. Все можна спроектувати в конструкторі, а інформація про публікації може відображатися автоматично за допомогою системи динамічного вмісту.

Глобальні стилі веб-сайту

Налаштуйте свій веб-сайт за допомогою власної всеосяжної системи дизайну, відредагувавши дизайн будь-якого елементу за замовчуванням. Коли ви змінюєте дизайн модуля за замовчуванням, він оновлюється відразу для всього вашого сайту. Створення теми в масштабі сайту плюс редагування дизайну в масштабі всього сайту - це найкраща комбінація.

Конструктор колонтитулів

Використовуючи конструктор шаблонів, ви можете створювати власні колонтитули для будь-якої частини вашого сайту, використовуючи безлічі модулів і варіантів компоновки.

Більше 40 модулів для сайту

У конструкторі передбачені всі необхідні модулі для Вашого майбутнього сайту: галереї, форми заявок, зворотного зв'язку і багато іншого. Створюйте свій блог, сайт або магазин в індивідуальному дизайні.

Багатомовність

Перекладено на 32-ма мовами

Ми перевели не тільки елементи інтерфейсу, але також розширили локалізацію теми, щоб охопити інтерфейс конструктора сайтів, включаючи всі поля форм і опису.

Сотні клієнтів уже створюють приголомшливі сайти з нашим конструктором.

Приєднуйтесь і Ви!

Вибрати тариф

Ніяких ризиків! Безкоштовний тестовий період 7 днів, а так само 30-денний повернення грошей.