Гарантія повернення грошей

Протягом 30-ти днів з моменту первинної активації акаунта у разі відмови від послуг віртуального хостингу та VPS незалежно від причини відмови гарантується повне повернення коштів за вирахуванням комісій платіжних систем.

Умови повернення грошей:

 1. Повернення грошей надається лише за послуги віртуального хостингу та оренди віртуальних серверів (VPS). Повернення коштів за інші послуги не провадиться.
 2. Повернення грошей здійснюється лише за вперше замовлені послуги. Наприклад: якщо ви замовили послугу хостингу, після чого отримали повернення грошей та замовили у нас хостинг вдруге, то ви не зможете отримати назад гроші за друге замовлення.
 3. Запросити повернення грошей можна лише протягом 30 днів після первинної активації хостинг-акаунта або VPS.
 4. Повернення коштів провадиться за вирахуванням комісії платіжних систем.
 5. При платежах карткою VISA та MasterCard гроші повертаються на ту саму картку, з якої було здійснено платіж. Після того, як ми повернемо платіж, гроші з’являються на карті протягом 3 банківських днів. Зверніть увагу, що цей платіж не з’являється у виписках по карті, а просто збільшується сума на карті. Такий тип повернення доступний лише протягом 30 днів після оплати.
 6. Гроші повертаються за тими ж реквізитами, з яких було здійснено оплату послуг.
 7. У випадку, якщо оплата була зроблена фізособою через відділення банку, то гроші можуть бути повернені одним із наступних способів:
 • На картку ПриватБанку. Для отримання грошей на картку Приватбанку, необхідно написати запит в техпідтримку та вказати номер картки та ПІБ одержувача.
 • Через систему ПриватМані. Для цього напишіть запит в техпідтримку та вкажіть ваше прізвище, ім’я, по батькові, область та місто, в якому ви хочете отримати гроші, номер мобільного телефону, на який буде надіслано пароль для отримання грошей. Гроші за таким переказом ви зможете отримати у будь-якому відділенні ПриватБанку. При отриманні необхідно мати паспорт та пароль, який буде надіслано вам на мобільний телефон у вигляді SMS.
 • На дебетну картку будь-якого банку України. При цьому користувач повинен надати всі реквізити для надсилання грошей на свою картку. А саме: найменування одержувача, IBAN, призначення платежу, номер картки, ПІБ власника картки.
 • Іншим способом, який буде зручним для обох сторін.
 1. Для повернення грошей юридичним особам чи СПД необхідно виконати інструкцію.
 2. Повернення оплати провадиться протягом 10 днів з моменту подання заявки.
 3. Повернення оплати не провадиться при порушенні правил хостингу.
 4. Якщо при оплаті послуги був зареєстрований домен за акційною ціною, то при поверненні грошей буде вираховано вартість доменного імені.
 5. При поверненні віднімаються всі бонуси та знижки.