"Тест сервер" - безкоштовний хостинг сайтів на тестовий період

Після оформлення замовлення на хостинг ви відразу ж отримуєте безкоштовний доступ до того тарифного плану, на який оформили замовлення.

  • Безкоштовний доступ діє 5 днів.
  • Для перевірки хостингу необов'язково, щоб у вас був зареєстрований домен. Система автоматично створить тестовий адреса виду 0001.login.web2.hosting-test.net і прив'яже його до вашого хостинг аккаунту.
  • Немає необхідності писати або дзвонити в техпідтримку. Доступ надається автоматично через 30 хвилин після реєстрації.
  • Після закінчення тестового періоду закачані на сервер дані зберігаються 30 днів. Протягом цього періоду ви можете оплатити хостинг і продовжити використовувати сайт.

 

«Тест сервер» - спочатку спробуй, потім плати

Коли ви розміщуєте сайт на хостингу, ніщо не може гарантувати його стабільну роботу. Щоб дати вам можливість переконатися в стабільності наших серверів, ми зробили безкоштовним доступ до тарифного плану, який ви виберете.
 
Протягом 5-ти днів перебування сайту на сервері ви зможете без будь-яких витрат перевірити стабільність його роботи. Крім того, у вас буде можливість оцінити обраний тарифний план і перейти на інший, якщо буде потреба.
 
Для того, щоб перевірити працездатність сайту, вам не потрібно навіть реєструвати домен. Досить створити робочий аккаунт на нашій платформі. В системі буде створено тестовий адреса (за шаблоном: 0001.login.web2.hosting-test.net), прив'язаний до вашого хостинг-аккаунту. Офіційний домен вашого сайту буде відправлений на реєстрацію відразу після внесення оплати після закінчення тестового періоду.
 
Для отримання даної послуги не потрібно дзвонити в техпідтримку або заповнювати окрему форму. Доступ до тестового періоду буде надано вам протягом 30 хвилин з моменту реєстрації.
 
Якщо з якоїсь причини ви не зможете оплатити хостинг по завершенню тестового періоду, ваш сайт не буде видалений. Дані зберігаються на сервері протягом 30 днів. За цей час ви можете внести оплату і запустити сайт в роботу.
 
Послуги, які ви будете отримувати під час тестового періоду, не відрізняються від платних. У вас повинні бути ті ж ресурси, швидкість роботи та технічна підтримка, які дозволять в повній мірі оцінити наш сервіс і зручність роботи з ним.