Безкоштовний хостинг

Освітні заклади

Розвиток країни залежить від кількості освічених людей та ефективності навчання. Зараз ми маємо можливість зробити невеликий внесок у розвиток освіти, надавши сучасні технології для навчання. Ми сподіваємось, що цей внесок дасть плоди у розвитку країни. Тому всім середньоосвітнім школам ми безкоштовно надаємо хостинг та доменне ім'я у зоні *.school.social. Якщо шкільний сайт справді цікавий, йому треба більше ресурсів чи місця, то ми можемо розглядати таку можливість.

Хто може претендувати на безкоштовний хостинг:

  • Загальноосвітні школи, а також їх учні та батьки учнів.
  • Інтернати.
  • Дитячі садки.
  • Викладачі розміщують навчальні матеріали.

Для отримання безкоштовного хостингу необхідно:

  1. Оформити замовлення на тарифний план хостингу "Сайт ".
  2. Написати листа на manager@ukraine.com.ua із зазначенням бажаного доменного імені в зоні *.school.social, номери школи та міста, в якому знаходиться школа, а також кілька слів про те, для чого планується використовувати хостинг. За бажанням можна прив'язати будь-яке інше доменне ім'я.
  3. Одна школа може мати кілька веб-сайтів, зареєстрованих на різних людей. Якщо один вебмастер погано розвиває сайт, а другий хоче зробити його кращим, то навіщо обмежувати? Має бути вільна конкуренція.

Благодійні організації

Для отримання безкоштовного хостингу благодійна організація має проводити прозору діяльність. Збір пожертвувань у таких організацій повинен проводитись тільки через розрахунковий рахунок або картку відкритим доступом до перегляду пожертв та витрат