Безкоштовний хостинг

Освітні заклади

Розвиток країни залежить від кількості освічених людей і ефективності навчання. Зараз у нас є можливість зробити невеликий внесок в розвиток освіти, надавши сучасні технології для навчання. Ми сподіваємося, що цей внесок дасть плоди в розвитку країни. Тому всім Загальноосвітня школа ми безкоштовно надаємо хостинг і доменне ім'я в зоні * .school.social. Якщо шкільний сайт дійсно цікавий, йому треба більше ресурсів або місця, то ми можемо розглядати таку можливість.

Хто може претендувати на безкоштовний хостинг:

  • Загальноосвітні школи, а так само їх учні і батьки учнів.
  • Інтернати.
  • Дитячі садки.
  • Викладачі для розміщення навчальних матеріалів.

Для отримання безкоштовного хостингу необхідно:

  1. Оформити замовлення на тарифний план хостингу "Сайт".
  2. Написати листа на manager@ukraine.com.ua із зазначенням бажаного доменного імені в зоні * .school.social, номера школи і міста, в якому знаходиться школа, а так само кілька слів про те, для чого планується використовувати хостинг. При бажанні можна прив'язати будь-яке інше доменне ім'я.
  3. Одна школа може мати кілька сайтів, зареєстрованих на різних людей. Якщо один вебмастер погано розвиває сайт, а другий хоче зробити його краще, то навіщо обмежувати? Повинна бути вільна конкуренція.

Благодійні організації

Для отримання безкоштовного хостингу благодійна організація повинна вести прозору діяльність. Збір пожертвувань у таких організацій повинен проводиться тільки через розрахунковий рахунок або карту з відкритим доступом до перегляду пожертвувань і витрат. Таку послугу безкоштовно надає Приватбанк.