КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК"

Компанія КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 25030, Кіровоградська обл., місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ ВОЛКОВА , будинок 14, корпус 2, квартира 1. Керівником компанії є Гольша Олександр Володимирович.

Повне найменування юридичної особи КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК"
Код ЄДРПОУ 42319978
Реєстраційний номер 20.07.2018; 14441020000012648
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
зареєстровано
Уповноважена особа Гольша Олександр Володимирович
Основний вид діяльності 94.20 — Діяльність професійних спілок
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 25030, Кіровоградська обл., місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ ВОЛКОВА , будинок 14, корпус 2, квартира 1
Контакти: +380681023089
SEOAVG@GMAIL.COM
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК"

Перелік засновників юридичної особи

Всі Члени Профспілки

Філії та правонаступники компанії КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК"

Для компанії КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК"

Дані про компанію КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК"

Підприємство КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК"

У підприємства КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК"

Перевірки компанії КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК"

Компанія КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК"

Щодо компанії КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію КІРОВОГРАДСЬКА ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "ДОВІРА ТА ДОСТАТОК".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 25030, Кіровоградська обл., місто Кропивницький, Фортечний район, ВУЛИЦЯ ВОЛКОВА , будинок 14, корпус 2, квартира 1 Україна, 25030, Кіровоградська обл., місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ ВОЛКОВА , будинок 14, корпус 2, квартира 1