ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

Компанія ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 58000, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ДАРВІНА ЧАРЛЬЗА, будинок 19, квартира 18. Керівником компанії є Папієв Михайло Миколайович.

Повне найменування юридичної особи ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"
Код ЄДРПОУ 41656616
Реєстраційний номер 11.10.2017; 10381020000011167
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
зареєстровано
Уповноважена особа Папієв Михайло Миколайович
Основний вид діяльності 94.92 — Діяльність політичних організацій
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 58000, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ДАРВІНА ЧАРЛЬЗА, будинок 19, квартира 18
Контакти: +380503741816
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

Перелік засновників юридичної особи

Всього

Філії та правонаступники компанії ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

Для компанії ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

Дані про компанію ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

Підприємство ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

У підприємства ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

Перевірки компанії ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

Компанія ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

Щодо компанії ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 58000, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ДАРВІНА ЧАРЛЬЗА, будинок 19, квартира 18 Україна, 58000, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ДАРВІНА ЧАРЛЬЗА, будинок 19, квартира 18