ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС"

Компанія ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 56500, Миколаївська обл., місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ, будинок 182. Керівником компанії є Баланчук Володимир Іванович.

Повне найменування юридичної особи ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС"
Код ЄДРПОУ 40127716
Реєстраційний номер 17.11.2015; 15211200000001916
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа Баланчук Володимир Іванович

Ліквідація: БАЛАНЧУК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ - голова комісії з припинення

Основний вид діяльності 94.20 — Діяльність професійних спілок
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 56500, Миколаївська обл., місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ, будинок 182
Контакти: +380513453737
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС"

Перелік засновників юридичної особи

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБКОМ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Філії та правонаступники компанії ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС"

Для компанії ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС"

Дані про компанію ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС"

Підприємство ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС"

У підприємства ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС"

Перевірки компанії ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС"

Компанія ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС"

Увага! Щодо контрагента ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС" 18.11.2015 розпочато процес ліквідації. Ліквідацію завершено 19.11.2015. Уповноваженою особою з ліквідації є БАЛАНЧУК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ - голова комісії з припинення.

Щодо компанії ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВОЗНЕСЕНСЬКАВТОТРАНС".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 56500, Миколаївська обл., місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ, будинок 182 Україна, 56500, Миколаївська обл., місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ, будинок 182