"РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ"

Компанія "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 32300, Хмельницька обл., місто Кам'янець-Подільський, ВУЛИЦЯ ПАПАНІНА, будинок 45. Керівником компанії є Федик Антон Йосипович.

Повне найменування юридичної особи "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ, УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ"
Скорочена назва "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ"
Код ЄДРПОУ 39947571
Реєстраційний номер 12.08.2015; 16761020000004325
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
зареєстровано
Уповноважена особа Федик Антон Йосипович
Основний вид діяльності 94.91 — Діяльність релігійних організацій
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 32300, Хмельницька обл., місто Кам'янець-Подільський, ВУЛИЦЯ ПАПАНІНА, будинок 45
Контакти: +380 97 456 76 84
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ"

Перелік засновників юридичної особи

ЧЛЕНИ РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ В КІЛЬКОСТІ 10 ОСІБ

Філії та правонаступники компанії "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ"

Для компанії "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ"

Дані про компанію "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ"

Підприємство "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ"

У підприємства "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ"

Перевірки компанії "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ"

Компанія "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ"

Щодо компанії "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 32300, Хмельницька обл., місто Кам'янець-Подільський, ВУЛИЦЯ ПАПАНІНА, будинок 45 Україна, 32300, Хмельницька обл., місто Кам'янець-Подільський, ВУЛИЦЯ ПАПАНІНА, будинок 45