РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН"

Компанія РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 11301, Житомирська обл., Лугинський р-н, село Великий Дивлин, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 87. Керівником компанії є Скидан Ніна Йосипівна.

Повне найменування юридичної особи РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН"
Код ЄДРПОУ 37300525
Реєстраційний номер 14.09.2011; 12911200000000339
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
зареєстровано
Уповноважена особа Скидан Ніна Йосипівна
Основний вид діяльності 91.31.0 — ДІЯЛЬНІСТЬ РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 11301, Житомирська обл., Лугинський р-н, село Великий Дивлин, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 87
Контакти: 0416194771
0416194786
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН"

Перелік засновників юридичної особи

Члени Релігійної Громади

Філії та правонаступники компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН"

Для компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН"

Дані про компанію РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН"

Підприємство РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН"

У підприємства РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН"

Перевірки компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН"

Компанія РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН"

Щодо компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН"

У реєстрі зафіксовано 2 змін даних про компанію РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕЛИКИЙ ДИВЛИН".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 11301, Житомирська обл., Лугинський район, село Великий Дивлин, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 87 Україна, 11301, Житомирська обл., Лугинський р-н, село Великий Дивлин, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 87
Перелік засновників юридичної особи Члени релігійної громади: 0.00грн. Члени Релігійної Громади: 0.00грн.