ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ"

Компанія ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 03037, місто Київ, ВУЛИЦЯ МЕТАЛІСТІВ, будинок 6/12. Керівником компанії є Сухоруков Олексій Федорович.

Повне найменування юридичної особи ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ"
Код ЄДРПОУ 32766196
Реєстраційний номер 04.08.2011; 10731200000021132
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа Сухоруков Олексій Федорович

Ліквідація: СУХОРУКОВ ОЛЕКСІЙ ФЕДОРОВИЧ - голова комісії з припинення

Основний вид діяльності 92.72.0 — ІНШІ ВИДИ РЕКРЕАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 03037, місто Київ, ВУЛИЦЯ МЕТАЛІСТІВ, будинок 6/12
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ"

Перелік засновників юридичної особи

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСАЦІАЦІЯ ЗАХИСТУ СУСПІЛЬСТВА ВІД НАРКОМАНІЇ", розмір частки - 0,00 грн.

Філії та правонаступники компанії ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ"

Для компанії ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ"

Дані про компанію ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ"

Підприємство ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ"

У підприємства ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ"

Перевірки компанії ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ"

Компанія ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ"

Увага! Щодо контрагента ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ" 04.08.2011 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є СУХОРУКОВ ОЛЕКСІЙ ФЕДОРОВИЧ - голова комісії з припинення.

Щодо компанії ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ"

У реєстрі зафіксовано 2 змін даних про компанію ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 03037, м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ МЕТАЛІСТІВ, будинок 6/12 Україна, 03037, місто Київ, ВУЛИЦЯ МЕТАЛІСТІВ, будинок 6/12
Перелік засновників юридичної особи ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСАЦІАЦІЯ ЗАХИСТУ СУСПІЛЬСТВА ВІД НАРКОМАНІЇ" - 0.00 грн.: 0.00грн. ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСАЦІАЦІЯ ЗАХИСТУ СУСПІЛЬСТВА ВІД НАРКОМАНІЇ", розмір частки - 0,00 грн.: 0.00грн.