ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ"

Компанія ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 61004, ПРОВ.ПРИХОДЬКІВСЬКИЙ, БУД.6, К.1, М.ХАРКІВ, ЖОВТНЕВИЙ РАЙОН. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ"
Код ЄДРПОУ 32652087
Реєстраційний номер 14.06.2006
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа

Ліквідація: ЗАСНОВНИК ЗАСНОВНИК - голова комісії з припинення

Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 61004, ПРОВ.ПРИХОДЬКІВСЬКИЙ, БУД.6, К.1, М.ХАРКІВ, ЖОВТНЕВИЙ РАЙОН
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ"

Учасники та бенефіціари компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ"

Для компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ"

Дані про компанію ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ"

Підприємство ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ"

У підприємства ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ"

Перевірки компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ"

Компанія ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ"

Увага! Щодо контрагента ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ" 14.06.2006 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є ЗАСНОВНИК ЗАСНОВНИК - голова комісії з припинення.

Щодо компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 61004, ПРОВ.ПРИХОДЬКІВСЬКИЙ, БУД.6, К.1, М.ХАРКІВ, ЖОВТНЕВИЙ РАЙОН, УКРАЇНА Україна, 61004, ПРОВ.ПРИХОДЬКІВСЬКИЙ, БУД.6, К.1, М.ХАРКІВ, ЖОВТНЕВИЙ РАЙОН