ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА"

Компанія ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 18002, ВУЛ. ФРУНЗЕ, 29, М. ЧЕРКАСИ, ПРИДНІПРОВСЬКИЙ Р-Н, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА"
Код ЄДРПОУ 32033938
Реєстраційний номер 06.11.2006
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа

Ліквідація: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА" ------------ - голова комісії з припинення

Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 18002, ВУЛ. ФРУНЗЕ, 29, М. ЧЕРКАСИ, ПРИДНІПРОВСЬКИЙ Р-Н, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА"

Учасники та бенефіціари компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА"

Для компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА"

Дані про компанію ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА"

Підприємство ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА"

У підприємства ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА"

Перевірки компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА"

Компанія ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА"

Увага! Щодо контрагента ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА" 06.11.2006 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА" ------------ - голова комісії з припинення.

Щодо компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕБРА-ОНЛАЙН" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕБРА".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 18002, ВУЛ. ФРУНЗЕ, 29, М. ЧЕРКАСИ, ПРИДНІПРОВСЬКИЙ Р-Н, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА Україна, 18002, ВУЛ. ФРУНЗЕ, 29, М. ЧЕРКАСИ, ПРИДНІПРОВСЬКИЙ Р-Н, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ