ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ"

Компанія ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 75500, ВУЛ. 40 РОКІВ ПЕРЕМОГИ, 10, М.ГЕНІЧЕСЬК, ГЕНІЧЕСЬКИЙ РАЙОН, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ"
Код ЄДРПОУ 31683858
Реєстраційний номер 05.01.2006
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 75500, ВУЛ. 40 РОКІВ ПЕРЕМОГИ, 10, М.ГЕНІЧЕСЬК, ГЕНІЧЕСЬКИЙ РАЙОН, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ"

Учасники та бенефіціари компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ"

Для компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ"

Дані про компанію ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ"

Підприємство ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ"

У підприємства ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ"

Перевірки компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ"

Компанія ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ"

Увага! Щодо контрагента ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ" 05.01.2006 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена.

Щодо компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАЛІЯ-АГРО" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАЛІЯ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 75500, ВУЛ. 40 РОКІВ ПЕРЕМОГИ, 10, М.ГЕНІЧЕСЬК, ГЕНІЧЕСЬКИЙ РАЙОН, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА Україна, 75500, ВУЛ. 40 РОКІВ ПЕРЕМОГИ, 10, М.ГЕНІЧЕСЬК, ГЕНІЧЕСЬКИЙ РАЙОН, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ