ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 03039, місто Київ, ВУЛ.ЗАБІЛИ, будинок 7-Б. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР"
Код ЄДРПОУ 30110402
Реєстраційний номер 27.02.2013; 10681020000031685
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа

Ліквідація: БАТРАК ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ - голова комісії з припинення

Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 03039, місто Київ, ВУЛ.ЗАБІЛИ, будинок 7-Б
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР"

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР"

Для компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР"

Дані про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР"

Підприємство ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР"

У підприємства ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР"

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР"

Увага! Щодо контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР" 27.02.2013 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є БАТРАК ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ - голова комісії з припинення.

Щодо компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВИЙ ПЛОДОВООВОЧЕВИЙ РИНОК "ГОСПОДАР".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 03039, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛ.ЗАБІЛИ, будинок 7-Б Україна, 03039, місто Київ, ВУЛ.ЗАБІЛИ, будинок 7-Б