ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ"

Компанія ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 61033, ВУЛ.ШЕВЧЕНКА, БУД.317, М. ХАРКІВ, КИЇВСЬКИЙ РАЙОН. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ"
Код ЄДРПОУ 30038248
Реєстраційний номер 09.10.2006
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа

Ліквідація: ЄРМОЛОВ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ - голова комісії з припинення

Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 61033, ВУЛ.ШЕВЧЕНКА, БУД.317, М. ХАРКІВ, КИЇВСЬКИЙ РАЙОН
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ"

Учасники та бенефіціари компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ"

Для компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ"

Дані про компанію ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ"

Підприємство ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ"

У підприємства ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ"

Перевірки компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ"

Компанія ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ"

Увага! Щодо контрагента ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ" 09.10.2006 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є ЄРМОЛОВ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ - голова комісії з припинення.

Щодо компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СОЮЗ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 61033, ВУЛ.ШЕВЧЕНКА, БУД.317, М. ХАРКІВ, КИЇВСЬКИЙ РАЙОН, УКРАЇНА Україна, 61033, ВУЛ.ШЕВЧЕНКА, БУД.317, М. ХАРКІВ, КИЇВСЬКИЙ РАЙОН