РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ"

Компанія РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 61135, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ПРАЦІ, будинок 48, квартира 68. Керівником компанії є Жукова Інесса Юріївна.

Повне найменування юридичної особи РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ"
Код ЄДРПОУ 26355108
Реєстраційний номер 26.01.2006; 14801200000022992
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
зареєстровано
Уповноважена особа Жукова Інесса Юріївна
Основний вид діяльності 91.33 — ДІЯЛЬНІСТЬ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, Н. В. І. Г.
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 61135, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ПРАЦІ, будинок 48, квартира 68
Контакти: +380572264757
+380573643783
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ"

Перелік засновників юридичної особи

Жуков Едуард Юрійович

Скорік Олена Іллівна

Жукова Інесса Юріївна

Філії та правонаступники компанії РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ"

Для компанії РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ"

Дані про компанію РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ"

Підприємство РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ"

У підприємства РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ"

Перевірки компанії РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ"

Компанія РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ"

Щодо компанії РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ"

У реєстрі зафіксовано 2 змін даних про компанію РЕГІОНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ТВАРИННОГО І РОСЛИННОГО СВІТУ "БІЛАЙФ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 61135, Харківська обл., місто Харків, Московський район, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ПРАЦІ, будинок 48, квартира 68 Україна, 61135, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ПРАЦІ, будинок 48, квартира 68
Перелік засновників юридичної особи СКОРІК ОЛЕНА ІЛЛІВНА: 0.00грн.
ЖУКОВ ЕДУАРД ЮРІЙОВИЧ: 0.00грн.
ЖУКОВА ІНЕССА ЮРІЇВНА: 0.00грн.
Жуков Едуард Юрійович: 0.00грн.
Скорік Олена Іллівна: 0.00грн.
Жукова Інесса Юріївна: 0.00грн.