ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ"

Компанія ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 79020, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ВАРШАВСЬКА, будинок 66, квартира 67. Керівником компанії є Ватуляк Михайло Васильович.

Повне найменування юридичної особи ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ"
Код ЄДРПОУ 26307658
Реєстраційний номер 19.09.2005; 14151200000007210
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
зареєстровано
Уповноважена особа Ватуляк Михайло Васильович
Основний вид діяльності 94.11 — Діяльність організацій промисловців і підприємців
Платник єдиного податку немає
Розмір статутного капіталу 156.00 грн.
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 79020, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ВАРШАВСЬКА, будинок 66, квартира 67
Контакти: +80322656369
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ"

Перелік засновників юридичної особи

Сапіга Дмитро Іванович

Дук Олег Мирославович

Чабаненко Олексій Андрійович

Бенефеціарний Власник

Філії та правонаступники компанії ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ"

Для компанії ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ"

Дані про компанію ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ"

Підприємство ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ"

У підприємства ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ"

Перевірки компанії ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ"

Компанія ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ"

Щодо компанії ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ"

У реєстрі зафіксовано 2 змін даних про компанію ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ВИДАВЦІВ ТА КНИГОРОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЛЬВІВЩИНИ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 79020, Львівська обл., місто Львів, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ВАРШАВСЬКА, будинок 66, квартира 67 Україна, 79020, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ВАРШАВСЬКА, будинок 66, квартира 67
Перелік засновників юридичної особи ЧАБАНЕНКО ОЛЕКСІЙ АНДРІЙОВИЧ: 0.00грн.
Бенефеціарний Власник: 0.00грн.
САПІГА ДМИТРО ІВАНОВИЧ: 0.00грн.
ДУК ОЛЕГ МИРОСЛАВОВИЧ: 0.00грн.
Сапіга Дмитро Іванович: 0.00грн.
Дук Олег Мирославович: 0.00грн.
Чабаненко Олексій Андрійович: 0.00грн.
Бенефеціарний Власник: 0.00грн.