ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ"

Компанія ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 61052, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ МАЛА ПАНАСІВСЬКА, будинок 1. Керівником компанії є Алексенко Вікторія Олександрівна.

Повне найменування юридичної особи ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ"
Скорочена назва ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ"
Код ЄДРПОУ 26106440
Реєстраційний номер 14.02.2007; 14801200000033228
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
зареєстровано
Уповноважена особа Алексенко Вікторія Олександрівна
Основний вид діяльності 94.20 — Діяльність професійних спілок
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 61052, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ МАЛА ПАНАСІВСЬКА, будинок 1
Контакти: +380577349074
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ"

Перелік засновників юридичної особи

Фізичні Особи

КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ВІДСУТНІЙ

Філії та правонаступники компанії ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ"

Для компанії ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ"

Дані про компанію ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ"

Підприємство ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ"

У підприємства ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ"

Перевірки компанії ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ"

Компанія ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ"

Щодо компанії ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ППО ДПТНЗ "РЦПО РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 61052, Харківська обл., місто Харків, Ленінський район, ВУЛИЦЯ МАЛА ПАНАСІВСЬКА, будинок 1 Україна, 61052, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ МАЛА ПАНАСІВСЬКА, будинок 1