ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ"

Компанія ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 35304, Рівненська обл., Рівненський р-н, село Корнин, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 4А. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ"
Код ЄДРПОУ 25949604
Реєстраційний номер 01.04.2013; 16021760000002998
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
Уповноважена особа
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 35304, Рівненська обл., Рівненський р-н, село Корнин, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 4А
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ"

Учасники та бенефіціари компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ"

Для компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ"

Дані про компанію ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ"

Підприємство ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ"

У підприємства ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ"

Перевірки компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ"

Компанія ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ"

Щодо компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПІЛКА "СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 35304, Рівненська обл., Рівненський район, село Корнин, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 4А Україна, 35304, Рівненська обл., Рівненський р-н, село Корнин, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 4А