ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ"

Компанія ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 33000, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛ. КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, БУД. 75, КВ. 70. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ"
Код ЄДРПОУ 25676483
Реєстраційний номер 18.02.2013; 16081760000009572
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа

Ліквідація: ФОРСЮК АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ - голова комісії з припинення

Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 33000, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛ. КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, БУД. 75, КВ. 70
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ"

Учасники та бенефіціари компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ"

Для компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ"

Дані про компанію ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ"

Підприємство ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ"

У підприємства ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ"

Перевірки компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ"

Компанія ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ"

Увага! Щодо контрагента ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ" 09.12.2015 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є ФОРСЮК АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ - голова комісії з припинення.

Щодо компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РІВНЕНСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 33000, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛ. КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, БУД. 75, КВ. 70 Україна, 33000, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛ. КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, БУД. 75, КВ. 70