ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 83105, Донецька обл., місто Донецьк, БУЛЬВАР ПУШКІНА, будинок 34. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ"
Код ЄДРПОУ 25323833
Реєстраційний номер 20.11.2013; 12661760000044870
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа

Ліквідація: ГНЕЗДИЛОВ ГРИГОРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ - голова комісії з припинення

Основний вид діяльності 60.10 — Діяльність у сфері радіомовлення
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 83105, Донецька обл., місто Донецьк, БУЛЬВАР ПУШКІНА, будинок 34
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ"

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ"

Для компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ"

Дані про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ"

Підприємство ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ"

У підприємства ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ"

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ"

Увага! Щодо контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ" 20.11.2013 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є ГНЕЗДИЛОВ ГРИГОРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ - голова комісії з припинення.

Щодо компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 83105, Донецька обл., місто Донецьк, Ворошиловський район, БУЛЬВАР ПУШКІНА, будинок 34 Україна, 83105, Донецька обл., місто Донецьк, БУЛЬВАР ПУШКІНА, будинок 34